Pazar , Eylül 25 2022

Oscura: Second Shadow v1.5 Apk indir

Oscura: Second Shadow v1.5 Apk indir

Second Shadow v1.5 Apk indir

Klasik Platforming inşa ve dokunmatik kontroller için optimize edilmiş bir oyun modern tasarım karşılamaktadır.

Driftlands kez iyi bir gotik ve korkutucu bir yer vardır … .Ve bu kez iyi değil. Aurora taş bilinmeyen ve karanlık bir yaratık tarafından büyük Fener çalındı. Onun ışıksız, Driftlands imha edilecek.

Oscura, bizim son derece olası kahraman girin. O feneri bekçisi, ve gizemli bir ebediyen parlayan elini sahiptir. Oscura toprakları seyahat ve Aurora taş geri kırıkları toplamak gerekir – bu çok geç ve karanlık bütün evrene düşen önce.

KLASİK Platforming MODERN TASARIM GÖRÜŞTÜ
1990 erken platformers esinlenerek, Oscura çağdaş oyun ve sanat tasarım filtre aracılığıyla aşağı elimden platforming deneyimi sunuyor.

TOUCH İÇİN ÜRETİLDİ
Sıfırdan touch cihazları için oluşturulmuş, Oscura: İkinci Gölge optimize edilmiş ve kontroller hatalı asla emin olmak için yetenekleri ve dokunma sınırlamaları etrafında tasarlanmıştır.

KOYU MASAL DÜNYASI
Mühendislik doğa karşılar ve garip yaratıklar sapı Driftlands dünyasına dalın. Aurora taş paramparça olan, Oscura ışıldayan el ve taş kırıkları bir sade ve güzel bir siluet sanat tarzı oluşturarak, tek ışık kaynaklarıdır.

AKILDAN ÇIKMAYAN STİLİZE DÜZEYLERİ
20 zorlu seviyeleri ile Journey, her yerine kiremit setleri kullanarak daha elle hazırlanmış.

Bir kahraman
Çerçeve Hafif ve herhangi bir silah ya da kaba kuvvet olmadan, Oscura hem düşmanlar ve tehlikeleri önlemek için onun fikir ve refleksleri güvenmek gerekir. O sadece işini yapıyor kahraman, değil.

ZORLUKLAR GERİ GELİYOR SİZE TUTMAK
Seviyeleri tamamlayarak her düzeyde bambaşka için dört yıldızlı toplayarak, bir şeydir. Replay seviyeleri koşmak mükemmel ve çarkları, kırıkları toplamak ve ölmeden ulaşmıyorsa, zaman hedefleri yenmek için.

Yukarıda Android 3.1 Honeycomb ve gereklidir.

DOWNLOAD:

Oscura: Second Shadow v1.5 Apk indir

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın