Pazartesi , Ocak 18 2021

Overkill v2.0.8 Hileli Apk indir

Overkill v2.0.8 Hileli Apk indir

Overkill v2.0.8 Hileli Apk indir

Overkill çekim hakkında. Overkill sevgi ve silahını yükseltme hakkında olduğunu. Overkill düşmanlarının kanını akıtan ve sizin dökülen olmaması hakkında. Bu sefer yolunuzu ateş hızlı refleksleri ve üstün amaçlayan becerilerini gerekir. Eğer tüm düzeyleri temizlemek için ne alır var mı?

*** YENİ MULTIPLAYER ***
Kendinize bir rakip bulun ve diğer oyuncular (3G ve Wi-Fi) ile kafa kafaya rekabet. En iyi olmak ve üst sıralarda yerinizi övünme!

GO ÇAPRAZ PLATFORMU: Kahvaltıda Apple oyuncular var! Mücadelede yer almak ve sizin platformu temsil!

Acemi Tier ölmeden önce daha az çekim yavaş tempolu düşmanları sahip savaşlar sunuyor. Sen sınırsız cephane ile standart UMP 45 makineli silah verilir.

Daha yetenekli oyuncular daha hızlı ve daha sert öldürmek üzere düşmanları featuring Elite Tier yükseltebilirsiniz. Elit oyuncular ilave hisse senetleri, dergi, kapsamları, foregrips ve diğer aksesuarlar dahil yükseltilebilir M16A4 Specops tüfek kullanarak yarışın.
Elite Tier yarışçıların, uçan drones, ikramiye kutuları ve Acemi Tier bulunmayan diğer özellikleri içerir.

Sniper Tier atıcılar keskin içindir. Sizi bitirmek için ellerinden geleni kaynaklarımızı kullanacağız en zorlu düşmanları karşı karşıya gelecek. Senin tek arkadaşı ölümcül RSASS REMINGTON keskin nişancı tüfeği olduğunu. Güçlü yükseltmeleri ile onun en iyi performansı alın. Sniper Tier yarışmalar 2.500 puan kadar sürer.

Overkill

DOWNLOAD:

Overkill v2.0.8 Hileli Apk indir

Önerilen

Among Us Hile Mod Apk indir

Among Us Hile Mod Apk indir Play online or over local WiFi with 4-10 players …

Bir cevap yazın