Pazar , Eylül 20 2020

PAW Patrol: Rescue Run HD v1.0.0

PAW Patrol: Rescue Run HD v1.0.0

PAW

PAW Karakol Kurtarma Run çocuğunuzun en sevdikleri PAW Karakol karakterleri ile çalabilirsiniz ilk ve tek uygulama! Çocuğunuz yapabilirsiniz:

• çalıştırın ve Macera Körfezi çevresinde 3 ayrı yerlerde yavrular ile atlamak
• yavrular bir ekip olarak birlikte çalışmak Yardım
Pups ‘özel yeteneklerini kullanarak • Çal mini faaliyetler
• Pup Pup Boogie dahil esprili anlar keşfedin
• yavru davranır toplamak
• Macera Bay rozeti ödül kazanın

PAW Devriye – en rulo edelim! PAW Karakol Kurtarma Run uygulamasını indirin ve Macera Bay günü kurtarmak!

Paw Karakol Kurtarma Run takım çalışması ve dostluk odaklanarak okulöncesi arasında olumlu sosyal kalkınmayı teşvik. Ayrıca sınıflandırma / sıralama, görsel ayrımcılık / eşleştirme ve sayma / numaralandırma kavramları ile okulöncesi arasında problem çözme teşvik.

Ayrıca, çocuğunuz çalıştırmak ve Downtown yerini satın aldığınızda yeni PAW Karakol ekibi üyesi, Everest ile atlamak mümkün olacak. Çocuğunuz örüntü tanıma yoluyla problem çözme teşvik etmeye devam yeni mini-oyun etkinlikleri, daha mizahi anları keşfetmek ek rozeti ödül kazanma ve oynarken Everest ve Chase kendi özel becerilerini kullanmak ve Belediye Başkanı Goodway ve Chickaletta kurtarmak için bir ekip olarak birlikte çalışmak yardımcı olacaktır ve KÖK (bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik).

PAW Karakol Kurtarma Run (toplu veriler dahil) kişisel kullanıcı verilerini yanı sıra kişisel olmayan kullanıcı verilerini toplar. Kullanıcı veri toplama gibi COPPA gibi yürürlükte olan yasa ile uyumludur. Kullanıcı verileri kullanıcı isteklerine yanıt vermek, örneğin, kullanılabilir; Bazı özellikler ve hizmetler yararlanmak için kullanıcıların; içerik ve reklam kişiselleştirmek; ve yönetmek ve Nickelodeon hizmetlerini geliştirmek. Kişisel kullanıcı verilerinin Nickelodeon kullanımına ilişkin daha fazla bilgi için, aşağıdaki Nickelodeon Grubu Gizlilik Politikası ziyaret edin.

Rescue

DOWNLOAD:

PAW Patrol: Rescue Run HD v1.0.0

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın