Çarşamba , Ekim 20 2021

Peggle Blast APK Hile indir

Peggle Blast APK Hile indir

En iyi vuruşunuzu, Peggle ™ Blast’ta şans, beceri ve neşe verici heyecanlar eşliğinde yapın! Bonus noktalarını toplayıp portakal saplarını temizleyin ve haftalarca gülümsemenizi sağlayacak stil çekimler yapın. Peggle Masters’tan öğrenin ve peg-popping meydan okumalarında büyük puanlar almak için güçlerini kullanın. Bejeweled ™ ve Bitkiler vs Zombies ™ karakter, çekicilik ve eğlence ile patlayan en yeni PopCap oyunudur. Peggle büyüsüne tapan milyonlara katılın. Büyüklüğün amacı!

BASİT KONTROLLER
Kullanımı kolay kontroller ve öngörülemeyen oyunlarla her yerde sevinci getirin. Herkesin keyfini çıkarabileceğiniz coşkulu bir patinaj bilinci var, ancak sadece büyülü ustalığı olacak.

SMILE-İNDÜKSEK GERİLİM
Her yüksek bahisli vuruş ve güçlü yakın özledim ile eğlenmek için yol Bounce. Aşırı Ateş’in patlayıcı zevkine ulaşmak için portakal mandalları patlatın. İlerleme halindeyken arkadaşlarınızla rekabet edin ve onlara parlak hediyeler gönderin! Eylem peg goop gnomes, mücevher damlaları, zaman bombaları, parlak artışlar ve muzaffer gökkuşakları sayesinde asla eski haline gelmez.

BÜYÜK BİR MACERA
Kendinizi, ahtapotun batmış korsan gemisi ve Madame Batrina’nın mağara opera salonu olan İnci dahil, parlak dünyanın dolu, gelişen, harika bir haritaya sokun. Kazanın ve en üst düzeyde ödüller anlar yaşayın, her çekimde şarkı söyleyen majestically dinamik bir soundtrack ile zenginleştirin.

BÜYÜK YÜKSEK LİSANSLARDAN ÖĞRENİM
Mistik Peggle Masters ile tanışın ve efsanevi puanlar kazanmak için tek boynuzlu atların Bjorn’ı Super Guide’da veya Jimmy Lightning’in nuttarifik multiball’ında olduğu gibi olağanüstü güçlerini kullanmayı öğrenin. Ardından Evil Master Fnord’a karşı başkan toplantılarıyla yeteneklerinizi test edin

MOD:
Unlimited All

DOWNLOAD:

Peggle Blast v2.16.0 Mod Apk – DROPLOAD

Peggle Blast v2.16.0 Mod Apk – ZIPPYSHARE

Peggle Blast v2.16.0 Mod Apk – RACATY LINK

Peggle Blast v2.16.0 Mod Apk – DRIVE LINK

Önerilen

Beach Buggy Racing 2 Apk Mod v 2021.10.02

Beach Buggy Racing 2 Apk Mod v 2021.10.02 Beach Buggy Racing League’e katılın ve dünyanın …

Bir cevap yazın