Pazartesi , Eylül 21 2020

Penguin Love Story apk indir

Penguin Love Story apk indir

Join Charlie the Penguin on an exciting mission to rescue his true love! Overcome 10 fun-filled levels, as you cure Charlie and his friends!

It’s an epic arctic adventure! Join Charlie the Penguin on an exciting mission to rescue his true love!
Overcome 10 fun-filled levels in the Arctic, as you cure Charlie and his animal friends! Prepare for the Ice Block Challenge! Set the frozen fish free to earn awesome prizes!

The Arctic Rescue Challenge
It’s an emergency! Penguin Ninjas have stolen Charlie’s beloved girlfriend, Lola! Help Charlie overcome 10 challenging and fun levels to beat the bad ninjas and rescue his true love. Along the way you’ll meet Charlie’s animal friends- Louis the Polar Bear, and Clumsy Walrus. Are you ready for this exciting adventure? Let’s get going!

Doctor X, Help Charlie!
Charlie the Penguin is sick in bed! He can’t stop thinking about Lola! His fever is high and he may have the flu! Only you can help Charlie feel better! Use professional medical tools like a thermometer and syringe to cure him. Get Charlie back on his feet so he can continue on his frozen journey and rescue his girlfriend!

Save Charlie’s Friends, Too!
Everyone wants to help rescue Charlie’s girlfriend. Along the way, Charlie’s animal friends run into trouble and injure themselves. Louis the Polar Bear gets stuck in ice and Clumsy Walrus slips and falls! Take care of Charlie’s friends with the best medical tools available!

Fix Up the Iglo!
The ninjas are back! This time they’ve destroyed Louis’s igloo and left it a mess! Louis needs your help! Help Louis fix up his igloo ‘till it looks shiny and new ! Use a shovel to remove snow, an ice blower to melt away the frozen ice and a brush to clean off the dirt. Work together to get this igloo back in shape!

Ice Cube Factory Mini Game
Stop by the ice cube factory to break the ice cubes and free the fish inside! Tap each ice cube and set the fish free as fast as you can! Hurry up, you have to race to beat the timer! So much fun!

Features:
> Tap to choose from a selection of different tools like bandages, ice picks & more to save Charlie & animal friends!
> Drag cursor to quickly wrap and pack presents inside the factory!
> Journey through multiple different levels by completing each challenge in the Arctic!
> Win presents like bandages and magic tools to help you in your next challenge!

What’s inside:
> 1 map to track your adventures in the arctic
> 10 challenging, fun-filled and frozen levels
> 30 special tools to cure Charlie the Penguin and his animal friends
> Tons of awesome presents & surprises along the way
> 5 adorable characters: Charlie, Lola, Louis, Walrus & the Evil Penguin Ninjas!

ABOUT TabTale
With over 400 million downloads and growing, TabTale has established itself as the creator of pioneering virtual adventures that kids and parents love. We lovingly produce interactive e-books, games, and educational experiences for children. Search “TabTale” on Google Play and discover more incredible apps.
Visit us: http://www.tabtale.com/
Google Plus: https://plus.google.com/+Tabtale/posts
Like us: http://www.facebook.com/TabTale
Follow us:@Tabtale
Watch us: http://www.youtube.com/iTabtale

CONTACT US
Let us know what you think! Questions? Suggestions? Technical Support? Contact us 24/7 at WeCare@TabTale.com.

IMPORTANT MESSAGE FOR PARENTS:
* This App is free to play but certain in-game items may be purchased for real money. You may restrict in-app purchases by disabling them on your device.
* By downloading this App you agree to TabTale’s Privacy Policy and Terms of Use at http://tabtale.com/privacy-policy/ and at http://tabtale.com/terms-of-use/.
Please consider that this App may include third parties services for limited legally permissible purposes.

Gerçek aşkını kurtarmak için heyecan verici bir göreve Charlie Penguin katılın! Charlie’yi ve onun arkadaşları tedavi olarak, 10 eğlence dolu seviyeleri aşmak!

Bu destansı bir kutup macera! Gerçek aşkını kurtarmak için heyecan verici bir göreve Charlie Penguin katılın!
Charlie’yi ve onun hayvan arkadaşlar tedavi olarak, Kuzey Kutbu’nda 10 eğlence dolu seviyeleri aşmak! Buz Blok Challenge için hazırlanın! Harika ödüller kazanmak için ücretsiz dondurulmuş balık ayarlayın!

Arctic Kurtarma Mücadelesi
Bu acil bir durum! Penguen Ninjalar Charlie’nin sevgili kız arkadaşı, Lola çaldılar! Kötü ninjaları yendi ve gerçek aşkını kurtarmak için Charlie 10 zorlu ve eğlenceli düzeyleri üstesinden gelmek. Yolda Charlie’nin hayvan arkadaş-Louis Polar Bear, ve Sakar Walrus buluşacağız. Bu heyecan verici bir macera için hazır mısınız? Gidelim!

Doktor X, Yardım Charlie!
Charlie Penguen yatağında hasta! O Lola düşünmeden edemiyorum! Ateşi yüksek ve o gribi olabilir! Sadece Charlie daha iyi hissetmenize yardımcı olabilir! Onu tedavi etmek için bir termometre ve şırınga gibi profesyonel tıbbi araçlarını kullanın. Onun donmuş yolculuğa devam ve onun kız arkadaşı kurtarmak böylece kendi ayakları üzerinde geri Charlie alın!

Too, Charlie’nin Friends Kaydet!
Herkes kurtarma Charlie’nin kız arkadaşı yardım etmek istiyor. Yolda, Charlie’nin hayvan arkadaşları sorun haline çalıştırmak ve kendilerini yaralayabilir. Louis Polar Bear buz takılıyor ve Sakar mors kayıyor ve düşüyor! Mevcut en iyi tıbbi araçları ile Charlie’nin arkadaşlar dikkat!

Iglo Up Fix!
Ninjalar geri döndü! Onlar Louis’in Eskimo tahrip ettik ve bu kez bunu bir karmaşa bıraktı! Louis sizin yardımınıza ihtiyacı var! O parlak ve yeni görünüyor kadar Louis ‘onun Eskimo düzeltmek Yardım! Kiri temizlemek için kar, donmuş buz eriyip bir buz üfleyici ve bir fırça kaldırmak için bir kürek kullanın. Şeklinde bu Eskimo geri almak için birlikte çalışın!

Ice Cube Fabrikası Mini Oyunu
Buz kırmak ve içindeki balık boşaltmak için buz fabrikası tarafından durdurun! Her buz küpü dokunun ve olabildiğince hızlı olarak ücretsiz balık ayarlayın! Acele et, zamanlayıcı yenmek için yarış var! Çok eğlenceli!

Özellikler:
> Bandaj, buz alır ve Charlie & hayvan arkadaşlarını kurtarmak için daha fazla gibi farklı araçları bir seçim seçim için dokunun!
> Hızla kaydırmak ve fabrika içindeki hediyeleri paketi sürükleyin imleç!
> Kuzey Kutbu’nda her meydan tamamlayarak çok farklı seviyeleri ile Yolculuk!
> Win bandaj ve bir sonraki meydan size yardım etmek için sihirli araçlar gibi sunar!

İçinde neler var:
Arktik senin maceralarını izlemek için> 1 haritası
> 10 zorlu, eğlence dolu ve dondurulmuş düzeyleri
> 30 özel aletler Charlie Penguen ve onun hayvan arkadaşlar tedavi
Yol boyunca müthiş hediyelerini ve sürprizlerle> Ton
> 5 sevimli karakterler: Charlie, Lola, Louis, Walrus & Evil Penguin Ninjalar!

HAKKINDA TabTale
400 milyon indirme ve büyüyen, TabTale çocuklar ve ebeveynler seviyorum öncü sanal maceralarını yaratıcısı olarak kendisini kurmuştur. Biz sevgiyle çocuklar için etkileşimli e-kitaplar, oyunlar ve eğitici deneyimler üretiyor. Google’da ara “TabTale” Play ve daha inanılmaz uygulamaları keşfetmek.
Bizi ziyaret edin: http://www.tabtale.com/
Google Plus: https://plus.google.com/+Tabtale/posts
Bizim gibi: http://www.facebook.com/TabTale
Bizi takip edin: @ Tabtale
Bizi izleyin: http://www.youtube.com/iTabtale

İLETİŞİM
Bize ne düşündüğünüzü bildirin! Sorular? Önerileriniz? Teknik Destek? WeCare@TabTale.com bize 7/24 ulaşın.

VELİLER İÇİN ÖNEMLİ MESAJ:
* Bu App oynamak ücretsizdir ancak bazı oyun içi öğeler gerçek para karşılığında satın alınabilir. Sen bunları cihazınıza devre dışı bırakarak in-app alımları kısıtlayabilir.
* Bu App indirerek http://tabtale.com/privacy-policy/ de ve http://tabtale.com/terms-of-use/ de TabTale Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartlarını kabul ediyorum.
Bu App sınırlı yasal olarak izin verilen amaçlar için üçüncü tarafların hizmetleri içerebilir lütfen dikkate alınız.

Ek bilgiler

Güncellendi : 24 Nisan 2014
Boyut : 39M
Yükleme sayısı : 500.000 – 1.000.000
Mevcut Sürüm : 1.0.0
Gereken Android sürümü : 2.3 ve üzeri
İçerik Derecelendirme : Herkes
Uygulama İçi Ürünler : Bir öğenin fiyatı: TL2,39-TL14,50

APK DOWNLOAD Click

Önerilen

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir)

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir) Oyun özellikleri: The Düşmanla her karşılaşma …

Bir cevap yazın