Pinball Fantasy HD v1.0.9 APK MOD Tüm Kilitler Acık

0
Pinball Fantasy HD

Pinball Fantasy HD v1.0.9 APK MOD Tüm Kilitler Acık Pinball  oyununu aranızda sevmeyen varmıdır ? bence cogunuz seviyorsunuz bu oyunu apk modunda hemen indirip oynamak isterseniz karar sizindir.

Pinball Fantasy HD is one of the best arcade 3D games for mobile and one of the most addicting games out there!
Who doesn’t like pinball? Pinball rocks!
Do you like retro pinball games with classic themes? Or do you prefer modern tables – Halloween or X-mas themed, for instance? Or maybe Tanks or even Pirates? Arcade or more challenging?
Pinball Fantasy HD 3D features a large set of variously themed tables which will be interesting for everyone – for both casual gamers and pro gamers, for kids and adults. Everyone will find a table to their liking. And everyone will find favorite heroes and favorite locations!
Features:
* 9 pinball tables with unique graphics, instructions, missions system, locations and characters! Wild West, The Deep, Tanks, Pirates, Jungle Style, Da Vinci, Snow, Halloween, Arcade – each one is a masterpiece.
* The game can be played in either landscape mode or portrait mode.
* An awesome 3D engine and realistic physics. Lifelike flipper movements.
* Local and global high scores. Become a star, get the first place in the world high score table!
Summarizing, Pinball Fantasy HD 3D is superior to other pinball games online, and because it has 9 different tables, it’s like having 9 games in one, kind of.
You will not find any better or cool games than Pinball HD 3D! What are you waiting for? Get in your Tanks, dive into the Deep, sail with the Pirates or go into Jungle! Download game now! Pinball Fantasy HD cep telefonu için en iyi arcade 3D oyunlarından biri ve orada en addicting oyunlardan biridir!
Kim langırt sevmez? Pinball kayalar!
Eğer klasik temaları retro langırt oyunları sever misiniz? Örneğin, Cadılar Bayramı ya da X-mas temalı – Yoksa, modern tabloları tercih edersiniz? Ya da belki Tanklar ve hatta Korsanları? Arcade veya daha zorlu?
Rahat oyun ve profesyonel oyuncular hem de, çocuklar ve yetişkinler için – Pinball Fantasy HD 3D herkes için ilginç olacak çeşitli temalı tabloları büyük bir set sunuyor. Herkes kendi zevkine göre bir tablo bulacaksınız. Ve herkes favori kahramanlar ve sevdiğiniz yerleri bulacaksınız!
Özellikler:
* Benzersiz grafik, talimatlar, misyon sistemi, yerleri ve karakterleri ile 9 langırt masaları! Wild West, Derin, tanklar, Korsanlar, Jungle Stil, Da Vinci, Kar, Cadılar Bayramı, Arcade – her biri bir başyapıt.
* Oyun manzara modunda veya portre modunda ya da çalınabilir.
* Harika bir 3D motor ve gerçekçi fizik. Gerçeğe yakın Flipper hareketleri.
* Yerel ve küresel yüksek puanları. Bir yıldız haline dünya yüksek puan tablosunda ilk sırada yer olsun!
Özetleme, Pinball Fantasy HD 3D Online diğer langırt oyunları üstün olduğunu ve 9 farklı tablolar vardır, çünkü bu tür, biri 9 oyun olması gibi.
Sen Pinball HD 3D daha iyi ya da serin oyun bulamazsınız! Ne bekliyorsun? Senin Tankları olsun, Deep içine dalış, Korsanlar ile yelken veya Jungle gitmek! Şimdi oyunu indirin!

Pinball Fantasy HD
Pinball Fantasy HD
Pinball Fantasy HD
Pinball Fantasy HD
Pinball Fantasy HD
Pinball Fantasy HD

DOWNLOAD:

 Pinball Fantasy HD v1.0.9 APK MOD  [Unlocked]

OBB:

 Pinball Fantasy HD v1.0.9 APK MOD  [Unlocked]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya