Perşembe , Şubat 25 2021

Pirate Island Survival 3D v1.9.0 Para Hileli APK MOD Oyun indir

Pirate Island Survival 3D v1.9.0 Para Hileli APK MOD Oyun indir

Tehlikelerle dolu bir çöl adasında hayatta kalın ve Korsan Adası Hayatta Kalma simülatörünü oynayan tüm gizemleri çözün!

3D’de Korsan Adası Hayatta Kalma simülatörüyle kendinize yiyecek, el sanatı araçları ve silahlar sağlamak için vahşi hayvanlar, av veya balıkla tanışın!

Bu hayatta kalma adasını eviniz yapın – zanaat araçları, barınaklar oluşturun, vahşi hayvanlara karşı savaşın ve kayıp adanın atmosferini hissedin!

Bu adayı evinizde hissettirmeye çalışan gerçek bir hayat kurun! Pitoresk okyanus, tropik ormanlar ve dağlar, huzur dolu adanın manzaralarının keyfini çıkarın. Tek amaç hayatta kalmaktır!

Batık korsan gemisi ve hazinelerle dolu mağaralar gibi gizemli yerlerle dolu korsan hayatta kalma adasını keşfedin! Adayı keşfetmek için size yardımcı olabilecek kurtarma hayatta kalma araçları ve silahlar! Onları sonraki yemeğiniz yapmak için yabani hayvanları avlayın, avcılardan, taş ocağından korunmak ve özel atölyeler kullanarak kullanışlı araçlar üretmek için silahlar bulun.

Canlı kalabilmek için hayatta kalma becerilerinizi kullanın, öfkeli ada avcılarıyla savaşlardan kaçın ve bu harika hayatta kalma simülatörüyle 3B’de Korsan Adasının sırlarını keşfedin! Hayatta kalabilmek, yırtıcılardan gizlemek için barınaklar inşa edin ve Korsan Adası Survival 3D oyunuyla bir çöl adasında huzur dolu yaşamın tadını çıkarın!

Nihai hayatta kalma tecrübesine kavuşun – hasat mahsulleri, hayatınız için savaşın ve korsan hazineleri arayan silahları uyarmayı unutma!

Nihai yaşam deneyimi için hazır mısınız? Hayatta kalmanıza yardımcı olacak hazineleri, silahları ve araçları bulmak için karakterinizi bir joystick ile kontrol edin, ada etrafında hareket edin veya okyanusta yüzün! Dikkatli olun, tropik ormanlar saldırgan ve saldırganlarla dolu yabani hayvanlarla doludur! Hayvanlarınızla hayvanlara karşı savaşmak için silahlar, yaylar veya çekiçler gibi silahlar bulun veya yaratın! Gerçekçi çöl adasının atmosferine dalın ve vahşi halini keşfedin! Korsan adası hayatta kalma simülatörüyle 3D olarak canlanabilmek için keşif, savaş ve hayatta kalma becerilerinizi kullanın!

Bu adayı, evinizde 3 Boyutlu Korsan Adası Hayatta Kalma simülatörü oynuyor olun!

Karakterinizin göstergelerini unutmayın. Eğer bir tanesi düşerse – hayatta kalma şansınız yok! El sanatı aletleri için taş ocağı malzemeleri – olta takımı, eksenler, silahlar, silahlar ve diğerleri gerçekten faydalı olabilir! Adada avcılardan saklanmak için sığınma evleri kurun ve bu hayatta kalma adasını evinize çevirmeye çalışın! Korsan hazinelerini bulun ve gerçek hayatta kalanların hayatını yaşayın! Zaman harcamanın keyfini çıkarın – yabani avcı avı yapın, okyanusu yüzün, korsan gemilerini ve mağaraları keşfederek 3D Pirate Island Survival simülatörünü oynayan hazineleri bulunuz!

Korsan Adası Survival 3D özellikleri:
– 3D’de son ada hayatta kalma simülatörü
– Şaşırtıcı zanaat sistemi – Silah, alet ve hatta barınak için mobilya
– Keşfetmek için dev korsan adası – avlamak için vahşi yırtıcılar, batık gemileri hazinelerle dolu, toparlamak için bitki yiyecekleri
– Hayatta kalanlar için sağlık, enerji ve dolgunluk göstergeleri
– Yüzmek, avlamak, savaşmak ve keşfetmek – hayatta kalmak istediğiniz her şeyi yapın!

Yardım istemek için boşuna oturacak mısınız? Gerçek bir hayatta kalanın yaşam biçimini seçin – hayvanları avlayın, avcılara karşı savaşın ve 3 Boyutlu Korsan Adası Hayatta Kalma simülatörüyle güneşten veya yağmurdan saklanmak için barınaklar inşa edin!

Korsan Adası Survival 3D oynamaya vahşi keşfedin! Tehlikeli dolu bu kayıp adada vakit geçirin! Avcılık ve savaş becerilerinizi geliştirin ve bu yeri evinizde keşfetmek için keşfedin! Gizli yerleri keşfedin, korsan hazinesini arayın, silahlar ve diğer faydalı araçlar bulun veya yaratın ve 3D’deki bu nihai hayatta kalma simülatörüyle ne pahasına olursa olsun canlı kalın!

DOWNLOAD:

Pirate Island Survival 3D v1.9.0 (Mod Apk Money) – DROPLOAD

Pirate Island Survival 3D v1.9.0 (Mod Apk Money) – RACATY LINK

Pirate Island Survival 3D v1.9.0 (Mod Apk Money) – ZIPPYSHARE

Pirate Island Survival 3D v1.9.0 (Mod Apk Money) – DRIVE LINK

Önerilen

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir İsteklerinize göre Dark Riddle’ın …

Bir cevap yazın