PITFALL!™ v1.4 Android Hileli APK indir

0

PITFALL!™ v1.4 Android Hileli APK indir

PITFALL!™ v1.4 Android Hileli APK indir

Sıkan antik hazineleri toplarken öfkeli bir volkanın üzerinde gazabından kurtulmak!, Her zaman diken üstünde tutacak virajlarla ile ölümcül bir ormanda geçen bir adrenalin yakıtlı, serbest çalışan bir macera. Ikonik Sıkan Harry gibi, bu tür ateşli volkanik alevler, antik eserler yuvarlanan ve dar uçurum yan yollar olarak ölüme meydan okuyan engelleri kaçınarak ormanlarda, mağara ve yerli köyleri ile yarış için yeteneklerinizi test edin. , Atlama, kayma ve klasik tuzaktan çıkarmak için ölümcül kamçı kullanarak refleksleri meydan! Eğer kanyonların arasında salıncak gibi bir timsahın çene ölüm kavrama kaçınarak çıngıraklı ve akrepler gibi düşmanlar. Tehlike her köşede pusuda her zaman olduğu gibi bir göz tetikte tutmak için emin olun!

ÖZELLİKLERİ
• gelişti “Ücretsiz Runner”! Eğer dar siperlerde, karanlık mağaralara ve sinematik kamera açıları ile çağlayan bir şelalenin üzerinden yol yapmak gibi sürekli değişen ortamlara gezinin.
• deneyiminizi geliştirmek ve gardırop özelleştirmek için kullanılabilir Powerup değişen oyunun bir hazine için yağma Seviye yukarı ve ticaret
• Arkadaşlarınızın Twitter ve Facebook puanları ve hissesini ormanın gerçek kralı olarak iddia Top!
• Kolay tokatlamak ve tilt kontrolleri sağ atlamak için izin verir! “

DOWNLOAD:

PITFALL!™ v1.4 Android Hileli APK indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya