Pixel Wizard Adventures 2D Mod APK v47 Android Hile indir

0
Pixel Wizard Adventures 2D

Pixel Wizard Adventures 2D Mod APK v47 Android Hile indir

Geri eski okula almaya hazır? Piksel Sihirbazı Macera yepyeni, destansı bir büyülü bir maceraya götüreceğim klasik retro tarzı platform oyunu! Don sizin sihirbazın şapka ve sihirli değnek kapmak ve bu modern klasik arcade için büyülü bir krallık kendinizi taşımak. Şimdi mevcut bir indirilebilir App olarak, Piksel Sihirbazı Macera eski okul 2D platform ve macera oyunları herhangi hayranları için mutlak bir zorunluluktur-oyundur. Eğer bu klasik 2D RPG oyunları zevk varsa, o zaman bu aşk için gidiyoruz!

Bu fantezi Platformer, kendinizi sırrına kefen bir pikselli krallığına taşınan bulacaksınız. Sen zor ve aksiyon dolu bir görevle karşı karşıya büyülü bir sihirbaz olarak oynayacağız: brainscratchingly şaşırtıcı düzeyde her türlü ile bunu yapmak için yolda duran canavarlar, hortlaklar ve goblinler yenilgi. Bu ortaçağ delilik ortasında, yarasalar ve hayaletler, o krallığını kurtarmak için gidiyor eğer sihirbaz etrafında onun yol gitmek gerekir lav çukurları ve engelleri her şeye karşı geleceğiz!

Perili ormanları kaleleri, size hayatta aracılığıyla yapmak istiyorsanız beynini (ve sihirli değnek) kullanmanız gerekir.

• oynanabilir karakter bir dizi seçin
• Bu Retro RPG çarşı bildiğiniz oyunlar ve sevgi klasik piksel sanat yaşayın!
• heyecanlı ve şaşırtıcı zorluklar epik düzeyden sonra Seviye
• canavarlar, hortlaklar ve hayaletler her türlü Savaşı!
• yüksek bir skor için mümkün olduğunca çok sayıda sikke toplayın

Her güzel tasarlanmış düzeyi ile, sen karanlığın güçlerini yenmek için gidiyoruz eğer sizin hakkınızda fikir olması gerekir! Olsa keskin bir göz tutmak için emin olun: sikke ve sihirli öğeleri size hedefe ulaşmak yardımcı olmak için krallığı hakkında çevrili. Eğer bu yüksek puanı kapmak için oyun boyunca edebilirsiniz gibi çok sayıda sikke toplamak!

Eğer oyun yoluyla bunu yapmak yardımcı olmak için oynanabilir karakter bir bütün döküm da bulunuyor. Bir ömür boyu sihirli macera dışarı gitmeden önce favori bulmak için eğlenceli karakterler çeşitli seçin.

Klasik arcade oyunları ve 2D RPG Hayranları Piksel Sihirbazı Adventure retro piksel sanatı ile aşık olacaktır.

Sevgiyle eski okul macera oyunları ve platform oyunları ruhunu hatırlatmak için tasarlanmış, bu destansı twist ile klasik bir platform oyunu! kontroller de bu Retro video oyunları gibi basit – zorlu düzeyleri ile sihirbazı gezinme ve kötü canavarlar kaçınarak odaklanmak için gereken tüm! Ama bu sizi aldatmasına izin vermeyin, bu oyun her zaman bir parça kek değil: hatta uzman rol oynayan oyuncular ve çarşı macera oyunları fanatikleri gerçek bir meydan bulacaksınız.

Yani değnek kapmak ve Pixel Sihirbazı macera ile oyun klasik yıl kadar hokkabaz!

Pixel Wizard Adventures 2D
Pixel Wizard Adventures 2D
Pixel Wizard Adventures 2D
Pixel Wizard Adventures 2D
Pixel Wizard Adventures 2D
Pixel Wizard Adventures 2D

DOWNLOAD:

Pixel Wizard Adventures 2D APK v47 [Mod Money]

DOWNLOAD:

Pixel Wizard Adventures 2D v46 APK [Mod Money]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya