Pixel Wizard Adventures 2D v46 APK Mod Para Hileli Android Oyun indir

0
Pixel Wizard Adventures 2D

Pixel Wizard Adventures 2D v46 APK Mod Para Hileli Android Oyun indir. Nerden mod apk oyun varsa megadosya sitesi sunuyor siz halen bizim siteyi tanımadınız mı ? ozaman bu siteyi hergün takip etmeniz yeterlidir.

Ready to take it back to the old school? Pixel Wizard Adventure is a brand-new, classic retro-style platform game that’ll take you on a magical adventure of epic proportions! Don your wizard’s hat and grab your magic wand and transport yourself to a magical kingdom for this modern arcade classic. Now available as a downloadable App, Pixel Wizard Adventure is an absolute must-play for any fans of old-school 2D platform and adventure games. If you enjoyed those classic 2D RPG games, then you’re going to love this!

In this fantasy platformer, you’ll find yourself transported to a pixelated kingdom shrouded in mystery. You’ll play as a magical wizard facing a difficult and action-packed task: defeat the monsters, ghouls and goblins standing in your way to make it through all kinds of brainscratchingly puzzling levels. In the midst of this medieval madness, you’ll come up against everything from bats and ghosts, to lava pits and obstacles that your wizard will need to navigate his way around if he’s going to save the kingdom!

From castles to haunted forests, you’ll need to use your brains (and your magic wand) if you want to make it through alive.

• Choose from a range of playable characters
• Relive the classic pixel art of those retro RPG arcade games you know and love!
• Level after epic level of exciting and puzzling challenges
• Battle all kinds of monsters, ghouls and ghosts!
• Collect as many coins as you can for the high score

Through each beautifully-designed level, you’ll need to have your wits about you if you’re going to defeat the forces of darkness! Be sure to keep a sharp eye out though: coins and magic items are littered about the kingdom to help you reach your goal. Collect as many coins as you can through the game to grab that high score!

There’s also a whole cast of playable characters to help you make it through the game. Choose from a variety of fun characters to find your favorite before heading out on the magic adventure of a lifetime.

Fans of classic arcade games and 2D RPGs will fall in love with the retro pixel art of Pixel Wizard Adventure.

Lovingly designed to conjure up the spirit of old school adventure games and platform games, this is a classic platform game with an epic twist! The controls are also as simple as those retro video games – all you need to focus on is navigating your wizard through the challenging levels and avoiding the evil monsters! But don’t let that fool you, this game isn’t always a piece of cake: even expert role playing gamers and arcade adventure games fanatics will find a real challenge.

So grab your wand and conjure up the classic years of gaming with Pixel Wizard Adventure!

Geri eski okula almaya hazır? Piksel Sihirbazı Macera yepyeni, destansı bir büyülü bir maceraya götüreceğim klasik retro tarzı platform oyunu! Don sizin sihirbazın şapka ve sihirli değnek kapmak ve bu modern klasik arcade için büyülü bir krallık kendinizi taşımak. Şimdi mevcut bir indirilebilir App olarak, Piksel Sihirbazı Macera eski okul 2D platform ve macera oyunları herhangi hayranları için mutlak bir zorunluluktur-oyundur. Eğer bu klasik 2D RPG oyunları zevk varsa, o zaman bu aşk için gidiyoruz!

Bu fantezi Platformer, kendinizi sırrına kefen bir pikselli krallığına taşınan bulacaksınız. Sen zor ve aksiyon dolu bir görevle karşı karşıya büyülü bir sihirbaz olarak oynayacağız: brainscratchingly şaşırtıcı düzeyde her türlü ile bunu yapmak için yolda duran canavarlar, hortlaklar ve goblinler yenilgi. Bu ortaçağ delilik ortasında, yarasalar ve hayaletler, o krallığını kurtarmak için gidiyor eğer sihirbaz etrafında onun yol gitmek gerekir lav çukurları ve engelleri her şeye karşı geleceğiz!

Perili ormanları kaleleri, size hayatta aracılığıyla yapmak istiyorsanız beynini (ve sihirli değnek) kullanmanız gerekir.

• oynanabilir karakter bir dizi seçin
• Bu Retro RPG çarşı bildiğiniz oyunlar ve sevgi klasik piksel sanat yaşayın!
• heyecanlı ve şaşırtıcı zorluklar epik düzeyden sonra Seviye
• canavarlar, hortlaklar ve hayaletler her türlü Savaşı!
• yüksek bir skor için mümkün olduğunca çok sayıda sikke toplayın

Her güzel tasarlanmış düzeyi ile, sen karanlığın güçlerini yenmek için gidiyoruz eğer sizin hakkınızda fikir olması gerekir! Olsa keskin bir göz tutmak için emin olun: sikke ve sihirli öğeleri size hedefe ulaşmak yardımcı olmak için krallığı hakkında çevrili. Eğer bu yüksek puanı kapmak için oyun boyunca edebilirsiniz gibi çok sayıda sikke toplamak!

Eğer oyun yoluyla bunu yapmak yardımcı olmak için oynanabilir karakter bir bütün döküm da bulunuyor. Bir ömür boyu sihirli macera dışarı gitmeden önce favori bulmak için eğlenceli karakterler çeşitli seçin.

Klasik arcade oyunları ve 2D RPG Hayranları Piksel Sihirbazı Adventure retro piksel sanatı ile aşık olacaktır.

Sevgiyle eski okul macera oyunları ve platform oyunları ruhunu hatırlatmak için tasarlanmış, bu destansı twist ile klasik bir platform oyunu! kontroller de bu Retro video oyunları gibi basit – zorlu düzeyleri ile sihirbazı gezinme ve kötü canavarlar kaçınarak odaklanmak için gereken tüm! Ama bu sizi aldatmasına izin vermeyin, bu oyun her zaman bir parça kek değil: hatta uzman rol oynayan oyuncular ve çarşı macera oyunları fanatikleri gerçek bir meydan bulacaksınız.

Yani değnek kapmak ve Pixel Sihirbazı macera ile oyun klasik yıl kadar hokkabaz!

Pixel Wizard Adventures 2D
Pixel Wizard Adventures 2D
Pixel Wizard Adventures 2D
Pixel Wizard Adventures 2D
Pixel Wizard Adventures 2D
Pixel Wizard Adventures 2D

DOWNLOAD:

 Pixel Wizard Adventures 2D v46 APK [Mod Money]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya