Pazartesi , Mayıs 23 2022

Pokeballs Mod Gta 5 Hile Pokemon Go Topları

Pokeballs Mod Gta 5 Hile Pokemon Go Topları

Pokeballs Mod Gta 5 Hile Pokemon Go Topları

Gta 5 oyununda pokemon toplarını kullanmak isterseniz asagıdaki vermiş oldugumuz videoyu izlemeniz

aynı zamanda Gta 5  pokemon go toplarını indirip kullanmanız yeterlidir.

Installation:

Replace the files in the following address:
x64/dlcpacks/patchday3ng/dlc.rpf/x64/models/cdimages/weapons.rpf

DOWNLOAD :

Pokeballs Mod Gta 5 Hile Pokemon Go Topları İNDİR

Video:

Pokemon Go hakkında bilgi ve hileleri

Oyuna bir Başlangıç Pokémonu (Starter Pokémon) seçilerek başlanır. Bir Çimen türü, bir Ateş türü veya bir Su türü arasından seçim yapılır. Örneğin Pokémon Red ve Blue’da (ve yeniden yapımları Pokémon FireRed ve LeafGreen’de) oyuncu Bulbasaur, Charmander veya Squirtle’dan birini seçer. Bu 3 türden birini seçme kuralı sadece Pokémon Yellow’da uygulanmamıştır. Bu oyun animedeki hikayeyi takip ettiğinden oyuncuya Elektrik türü Pikachu verilir; ayrıca Bulbasaur, Charmander ve Squirtle’ın üçü de oyunda temin edilir.

Oyuncunun rakibi her zaman oyuncunun seçtiği Pokémona karşı avantajlı olanı seçer. Örneğin oyuncu Çimen türü seçtiğinde rakibi Ateş türü seçer. Pokémon Yellow’da bu kural da uygulanmaz. Rakip Eevee’yi seçer, oyuncunun rakibe karşı zaferleri ve kaybetmelerine göre Eevee evrim geçirip Jolteon, Vaporeon veya Flareon’a dönüşür.

Pokémon dünyasında eğitmen bir Pokémonla karşılaştığında “PokéBall” (PokéTopu) fırlatarak yakalayabilmektedir. Yakalanan Pokémon bir başka eğitmen tarafından yakalanamaz, ancak takas edilebilir veya eğitmeni tarafından bir başkasına verilebilir. Pokémonlar mücadele kazandıkça tecrübe puanı (EXP) kazanır ve seviye atlayabilir. Seviye atladıkça atak ve hız gibi istatistikleri (stats) artar ve yeni hareketler ve teknikler öğrenebilir. Belirli seviyeye ulaştığında evrim geçirerek daha güçlü bir Pokémona dönüşebilir.

Oyunlarda eğitmen, Pokémonlarını geliştirmek için oyunda karşısına çıkan diğer eğitmenlerle savaşır. Ayrıca her oyunda sekiz güçlü Pokémon eğitmeni bulunur. Salon Lideri (Gym Leader) adı verilen bu eğitmenleri yenerek Rozet (Gym Badge) kazanılır. Bu rozetler Pokémon Ligi (Pokémon League)’ne giriş için gereklidir.

Pokémon Ligi’nde Elit Dörtlü (Elite Four) isimli oldukça güçlü 4 eğitmene karşı mücadele verilir. Onları yendikten sonra Bölge Şampiyonu (Regional Champion) ile son bir karşılaşma yapılır. Bu şampiyonu yenen eğitmen Pokémon Ustası (Pokémon Master) ve yeni şampiyon olur.

Önerilen

Royal Match v 6140 Apk Mod

Royal Match v 6140 Apk Mod Royal Match’de, King Robert’ın Royal Castle’ı harika bir zevkle …

Bir cevap yazın