Çarşamba , Ekim 21 2020

Pokemon go fake gps Hilesi

Pokemon go fake gps Hilesi

maxresdefault

– ilk önce fake gps adlı programı indirin hani şu sarı telefon logolu olanını.fake gps pokemon go

– sonra bu programı kurun. program sizi geliştirici ayarlara yönlendirecek. oradan sahte konumlara izin ver seçeneğini tıklayın.

– akabinde wifi’nizi açın ve kendi gps ayarınızı kapatın. (mobil veriniz de açık olsun ama dışarıdan iss desteği alabilmeniz lazım bug için bu nedenle wifi gerekli) fake gps pokemon go ios

– fake gps programından kendinize bir konum belirleyin ve set location’ı tıklayın.

– program kendini alta alacaktır. pokemon go’yu açın.

– oyuna girdiğinizde üstte gps hatası alacaksınız. burada yapmanız gereken şey hemen telefonunuzun kendi gps’ini açmak olacak. gps’i açtığınızda oyun ilk olarak fake gps programının mevcut lokasyonunu algılayacak. sizi oraya atacak.

– yalnız sadece 4 – 5 saniyeniz var. çünkü oyun sizin telefonunuzun konumunu da algılayınca bu sefer de üstte lokasyon hatası verecektir. bu nedenle fake gps’de işaretlediğiniz yerin “parklar” yani pokeshoplar olmasına özen gösterin. çünkü böylesi kısa bir sürede pokemon yakalamak ya da camilerde yani gymlerde battle yapmak çok zor.

özetle oturduğunuz yerden poketopu ya da yumurta alabilirsiniz. yalnız biraz hızlı olmak gerekiyor. olmazsa her şeyi kapatın ve bu işlemleri tekrar tekrar uygulayın.

DOWNLOAD:

Pokémon GO v0.29.0 Mod Apk – ZİPPYSHARE

Pokémon GO v0.29.0 Mod Apk – SENDSPACE

Önerilen

SomeBODY, Shrek’in All Star açılışını Minecraft’ta yeniden yaptı

SomeBODY, Shrek’in All Star açılışını Minecraft’ta yeniden yaptı Bugün Cuma ve Minecraft, Smash Mouth ve …

2 Yorumlar

  1. Videolu anlatım yapmanız mümkün mü ?

Bir cevap yazın