Pokemon Go Hile 30.11.2016 pgbot Yeni Versiyon indir

0

Pokemon Go Hile 30.11.2016 pgbot Yeni Versiyon indir

client_pic

Oyun deneyimi

PGBot şu anda neredeyse tüm oyun özelliklerini destekliyor. CP / IV ile listelenen tüm pokemonlarınızı ve daha birçok şeyi yönetin!
Anti-Ban

Güvenle dolaşma arzusunu anlıyoruz. Daha güvenli bir bot deneyimi sağlamaya yardımcı olmak için birçok özellik sunuyoruz; Insan benzeri yürüme algoritmaları, tam kullanıcı yapılandırılabilirliği, eylem randomizasyonu ve AntiBan sistemi.
Sadelik Anahtartır

PGBot basit tutar. Kullanıcıları botlarını istediğiniz şeyi yapacak şekilde yapılandırmaya ve ayarları herkesin hızlı ve kolay bir şekilde kurmasına yetecek kadar basit tutuyoruz.
Birden Fazla Hesap

PGBot, tek bir istemcide birden fazla bot sekmesi açma olanağına sahiptir. Bu, aynı anda birden fazla hesap kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bu, müşterilerimizi diğer botlara göre daha verimli kılan bir şey.
Çul Bıçak Desteği

PGBot, size manuel-çulluk veya otomatik özel çakal tam özelleştirilebilir olanağı sunarak, su çulluğu açma kabiliyetine sahiptir.
Vekil Desteği

PGBot, birden fazla bot’unuzu daha güvenli hale getiren bir Proxy vasıtasıyla giriş yapabilir.
Gerçek zamanlı Geribildirim

Kullanıcının botun her yönü için tam kontrol ve tam geribildirim vermesini sağlıyoruz. Yapılan her eylemi, yakalanan Pokémon’un tam listesini, kazanılan eşyaları ve daha fazlasını öğrendik. Size dünyadaki nerelerde olduğunuza dair canlı bir harita, hatta yakındaki Pokémon, Pokestops ve daha fazlasını bile göstereceğiz!

DOWNLOAD:

Pokemon Go Hile 30.11.2016 pgbot Yeni Versiyon indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya