Çarşamba , Ekim 21 2020

Pokemon Go Hile Yaklaşan Güncellemeler

Pokemon Go Hile  Yaklaşan Güncellemeler

Niantic güncellemeleri bekleniyor

Niantic ilk güncellemeleri teslim etmek üzeredir ve dediğiniz gibi eğitimciler toplum Pokémon go adlı köşede söyledi. Aynı şekilde bizim için Pokemon git, biz büyük beklenti ile bu yükseltmeleri düzene ve çalma yolumuza, bazen biraz dağınık iyileştirmek umuduyla bekliyoruz.

John Hanke, Niantic CEO’su, oyuncular, oyunun toplam kapasitesinin% 10 “buzdağının batık bir parçası” erişmek için henüz olmasını sağlar. Bu vaat ediyor. Niantic ama verdiği sözleri yerine getirmek için yönetecek?

pokemon go hile

Oyun yukarı revize

Biz zaten bizden Pokémon aşağı yakalamak için çok mutluyuz. Bu sanal gerçeklik mobil oyun dünyasında devrim. İyi bir eğitmen kendisiyle talep ediyor gibi, o da diğerleri ile talep ediyor. Biz uygulamanın oynanabilirlik net iyileştirmeler bekliyoruz nedeni budur. Niantic bu ilk güncellemede bizi karşılamaya çalışır.

InstagramDe yeni Pokémon? “Ilk nesil sonra, başkalarının bizim evrendeki gelişlerini yapacaktır.” Şu anda (bizim Gameboy üzerinde çocukken tüm oyuncular vardı bize razı değil), ilk nesil sadece Pokémon mevcuttur. Bununla birlikte, ve oyunun ömrünü uzatmak için, Pokémon yeni nesilleri senin ekranlarında zaman içinde ulaşması gerekir. uyanık olun.
Sosyal mı? Pokémon Değişimi, sohbet … İddialar çoktur.
Son olarak, son bilgiler, Pokéstops ilişkin var. Onların sayıları her geçen gün artıyor, ancak bunlar fonksiyonunu ikiye katlanması bekleniyor.

Önerilen

SomeBODY, Shrek’in All Star açılışını Minecraft’ta yeniden yaptı

SomeBODY, Shrek’in All Star açılışını Minecraft’ta yeniden yaptı Bugün Cuma ve Minecraft, Smash Mouth ve …

Bir cevap yazın