Pazar , Temmuz 25 2021

Pokemon Go Oyunun En Gizli 10 Hile Taktiği

Pokemon Go Oyunun En Gizli 10 Hile Taktiği

pokemon gohile

Pokemon Go hile deyince akla gelen ilk site her zamanki gibi Pokemon Go megadosya oyun hile sitesidir.

Pokemon Go 2016’da en popüler uygulama haline geldi. Fakat oyunu milyonların oynaması, insanların ne yaptığını bildiği anlamına gelmez. İşte bu uygulamanın bilmediğiniz 10 taktiği!

10-TOPU BÜKMEK
Bir pokemonu basit bir bilek hareketiyle yakalayabilirsiniz. Ama bir de topu bükerek yakalamayı deneyin. Pokemon yakalamak, Level atlamanız için size yardımcı olacak.

9-PIKACHU
Pokemon Go oynamaya henüz başlamadınız mı? En popüler pokemonlar arasında yer alan Pikachu’yu yakalamanız için bu bir fırsat. Uygulamayı oynamaya ilk başladığınızda size 3 farklı
pokemondan birini önerecektir.

8-İSTEDİĞİNİ SEÇ
EEVEE nin 3 farklı evrimi var. Evrim geçirtmek istediğinizde, EEVEE bu üçünden birine rastgele olarak dönüşür. Fakat aslında istediğinizi seçmenin bir yolu vardır. Pokemon dizisini izlediyseniz bu üç pokemonun eğitimcilerinin farklı olduğunu görürsünüz.

7-TAKİP ETMEK
Ekranın sağ altına tıklarsanız, yakındaki pokemonları gösteren ve pokemonların altında patiler olan bir pano görünecektir. Bu panodaki patiler pokemonun size yakınlık derecesini belirtir. Herhangi bir pokemonu takip etmek istiyorsanız bu panoya bakın.

6-DAHA FAZLA POKEMON YAKALAMAK
Eğer bir mekanda oturacaksanız ve hala pokemon yakalamak istiyorsanız Lure Modülü açın. Ayrıca pokemonların en fazla Restoran veya Bar gibi yerlerde bulunuğu söyleniyor.

5-ZOR POKEMONLARI YAKALAMAK
Her level atladığınızda gücü fazla olan pokemonlarla karşılaşacaksınız. Bu pokemonları yakalamak tam bir eziyet. Güçlerinin fazla olması yakalanmalarını zorlaştırıyor. Onları yakaladığınızda her seferinde topu kırıp çıkmaları gerçekten sinir bozucu olabiliyor.

4-KOPYA ÇEKİN
Pokemon Go’ dan önce aynı türde Ingress adında başka bir oyun vardı. Ve ilginç olan şu ki bu iki oyunda mekanlar aynı. Eğer daha önce Ingress oynadıysanız oyunun içindeki Portallar, Pokemon Go’daki PokeStoplarla aynı yerlerde!

3-GYM SAVAŞLARI
Çoğu insanlar savaş alanlarındaki baskınlığı CP nin belirlediği sanıyor. Fakat taktiği biliyorsanız durum biraz farklılaşıyor. Düşmanla savaşırken gelen atakları sağa veya sola doğru bloklama yeteneğine sahipsiniz. Savaştığınız düşmanlar yapay zeka olduğu için onların böyle bir avantajı yok.

2-AR’Yİ KAPAT
AR Modunu açtığınızda pokemonu ekranınızdan sanki gerçek hayattaymış gibi görebilirsiniz. Fakat bu özellik işleri biraz zorlaştırıyor.

1-HEPSİNİ YAKALAYABİLİRSİNİZ
Eğer etrafta gezip bu oyunu oynamaktan hoşlanıyorsanız, pokedex’inizdeki tüm pokemonları yakalamaya çalışmak, sizin için zor olmasa gerek. Bu biraz sıkıcı tüm pokemonlara sahip olmak için hepsini yakalamanıza gerek yok.

Video:

Önerilen

POKEMON GO Günün Hilesi Harika Pokemonları Bul ve Yakala

POKEMON GO Günün Hilesi Harika Pokemonları Bul ve Yakala merhaba arkadaslar uzun bir aradan sonra …

Bir cevap yazın