Çarşamba , Mart 29 2023

Prenses Moda Yıldızı Yarışması v1.0.3 Para Hileli ve Kilitler Acık

Prenses Moda Yıldızı Yarışması

Prenses Moda Yıldızı Yarışması v1.0.3 Para Hileli ve Kilitler Acık Krallıktaki en görkemli güzellik yarışmasına hoş geldin! Prensesinin bir moda yıldızı gibi parlamasını sağla! En havalı prensese oy ver! En havalı prensese ve favori sitillerine oy ver! Prensesinin birinci olmasını sağla! Zarif prensesini bir dizi moda ve güzellik aktiviteleri ile tasarla, süsle ve güzelleştir! Prensesine asil bir manikür ve pedikür yap!
Prenses Moda Yıldızı modacı ve geleceğin prenseslerine ilham veren mükemmel bir oyun! Asil manikür ve pedikürden, lüks spa, kıyafet tasarlama aktivitelerine kadar tadını çıkarabileceğin birçok şey var! Eğer modayı, tasarlamayı seviyor ve kendini bir prenses gibi hissediyorsan, bu uygulama tam sana göre!
Kraliyet Güzellik Yarışması- Hemen Oy Ver!
Güzellik yarışması için prensesini giydir ve süsle. Bir dizi görkemli makyaj öğelerinin ve çeşitli kraliyet giysi ve aksesuarlarının tadını çıkar! Diğer tasarımcılarla yarış, en havalı prensese oy ver ve prensesinin birinci olmasını sağla!

Manikür ve Pedikür, Lütfen!
Prensesinin asil bir manikür ve pediküre ihtiyacı var! En güzel manikür ve pedikürle prensesine 5 yıldızlık bir uygulama yap. Muhteşem ojeler ve parlak tırnak dekorasyonları arasından seçim yap!

Spa ve Kuaför Salonu
Prensesini şımartmak için spaya git! Her birinde farklı araç ve spa sürprizleri olan 4 harika spa temasına bir göz at! Aynı zamanda prensesinin saçını da tasarlayabilir ve gölgeler koyabilirsin! Asil bir uygulama hakkında konuş!

Tasarla! – Princess Sitil
Prensesinin muhteşem kıyafetini tasarlama zamanı! 4 farklı elbise sitili arasından seçim yap ve işe koyul! Prensesinin kıyafetini tasarla ve kendi imzanı taşıya sitili yarat!

Kraliyet Butiği
Bu kraliyet butiğini kurutana kadar alışveriş yap! Hediye mağazasından prensese kozmetik ürünler almak için oynarken kazandığın paraları kullan!

Özellikler:
> Prensesini Güzellik Yarışması için giydir.
> Prensesine bir dizi makyaj malzemesi ile makyaj yap.
> Prensesinin saçına gölge yap.
> Prensesini Kraliyet Spasında şımart!
> Prensesine en güzel manikür ve pedikürü yap.
> Prensesin için zarif elbiseler tasarla.
> Güzellik Yarışmasında en sevdiğin prensese oy ver!
>Oyun oynadıkça para ve yıldız kazan.
> Paranı Kraliyet Butiğinden modaya uygun aksesuar, çıkartma ve daha fazlasını almak için kullan!

TabTale HAKKINDA:
850 milyondan fazla ve gideren artan indirme sayısı ile TabTale kendini çocuk ve ebeveynlerin sevdiği sanal maceraların güçlü bir yaratıcısı olarak kanıtladı.
Çocuklar için severek interaktif e-kitaplar, oyunlar ve eğitim deneyimleri üretiyoruz. Google Play’de ‘TabTale’i ara ve inanılmaz uygulamaları keşfet.
Bizi ziyaret edin: http://www.tabtale.com
Google Plus: https://plus.google.com/+Tabtale/posts
Bizi beğenin: http://www.facebook.com/TabTale
Bizi takip edin: @TabTale
Bizi seyredin: http://www.youtube.com/iTabtale

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN
Bize ne düşündüğünü söyle! Soru? Tavsiye? Teknik Destek? Bizimle 7/24 iletişime geç: WeCare@TabTale.com.

EBEVEYNLER İÇİN ÖNEMLİ MESAJ:
* Bu uygulama ile oynamak ücretsizdir ancak oyunun bazı unsurları gerçek para ile satın alınabilir. Cihazınızda uygulama için ödemeleri devre dışı bırakarak bunu sınırlayabilirsiniz.
*Bu Uygulamayı indirerek TabTale’in Gizlilik Politikası ve Kullanım Şartlarını kabul ediyorsunuz: http://tabtale.com/privacy-policy ve http://tabtale.com/terms-of-use.
Lütfen bu Uygulamanın sınırlı yasal hoş görülen amaçlarla üçünü şahısların hizmetlerini dahil edebileceğini dikkate alın.

Prenses Moda Yıldızı Yarışması
Prenses Moda Yıldızı Yarışması
Prenses Moda Yıldızı Yarışması
Prenses Moda Yıldızı Yarışması
Prenses Moda Yıldızı Yarışması
Prenses Moda Yıldızı Yarışması

DOWNLOAD:

 Princess Fashion Star Contest Apk v1.0.3 (Mod Money/Unlocked)

Önerilen

Golf Battle v 2.1.0 Apk Mod

Golf Battle v 2.1.0 Apk Mod ANA ÖZELLİKLER: • Yenilikçi 6 oyunculu çevrimiçi çok oyunculu. …

Bir cevap yazın