Pazar , Eylül 20 2020

Race Team Manager v2.0.1 Hile Mod APK indir

Race Team Manager v2.0.1 Hile Mod APK indir

Manager

Race Team Manager oyununda çeşitli yarış kategorileri boyunca, gelecek vadeden bir takım liderinin hayatını canlandıracaksınız. Küçük liglerden başlayıp araba yarışlarının zirvesine doğru yükselin ve şampiyonluk kazanan bir takım olun!

YARIŞ GÜNÜ
Geleneksel bir yarış oyununun en iyi yanları olan sollamalar, pit stoplar ve dikkat çekici kazalar; en gelişmiş grafik teknolojisini kullanan, oyundaki birbiriyle etkileşimli durumlardır. Takım lideri olarak pit alanından taktik istemek, arabanızın ne zaman ve ne kadar zorlanacağını belirlemek, taktiksel açıdan pite giriş için en ideal ana karar vermek de görevleriniz arasında.

YÖNETİM
Yarış gününün dışındaki zamanlarda arabanı nasıl ve ne zaman geliştireceğine karar verip sürücü ve teknisyeninle ilişkilerin üzerine çalışabilirsin. Ayrıca sponsorluk anlaşmaları imzalamanız ve takımınızın, sponsorluk hedeflerine ulaşmalarını sağlamanız gerekecektir. En üst seviyedeki yarışlara katılabilmek için kaynaklarınızı biriktirin ve parkurlardaki performansınızı yükseltmek için tesise yatırım yapın.

DENEYİM
Oynanış kısa sürelidir ve ani gelişir ama içerik sizi aylarca oyunda tutmaya yetecektir. Ayıracak birkaç dakikanız veya saatiniz de olsa kazanılacak yarışlar ve alınacak yönetim kararları var. Arabanıza mı, takımınıza mı, sponsorlarınıza mı yoksa tesisinize mi odaklanacaksınız? Kazandığınız sürece önemi yok, takımınızı istediğiniz gibi yönetebilirsiniz!

Race Race s

DOWNLOAD:

Race Team Manager v2.0.1 Hile Mod APK indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın