Pazar , Eylül 27 2020

Real Racing 3 v3.2.0 Hileli Apk indir

Real Racing 3 v3.2.0 Hileli Apk indir

Real Racing 3 v3.2.0 Hileli Apk indir

Real Racing 3 mobil yarış oyunları için yeni bir standart ayarlar ödüllü franchise – gerçekten iman için deneyimli olmalıdır.

Real Racing 3 resmi lisanslı parçaları, bir 22-araba ızgara sürekli genişleyen kadrosu özellikleri ve Ferrari, Porsche, Chevrolet, Lamborghini, Mercedes-Benz, Bugatti, ve Audi gibi üreticilerin 100’ün üzerinde titizlikle ayrıntılı arabalar. Ayrıca Real-Time Multiplayer, Sosyal Liderler, Zaman Denemeler, Hayalet Zorluklar ve yenilikçi Zaman kimseyi, her zaman, her yerde yarış için izin Multiplayer ™ (TSM) teknolojisi kaydırılmış.

Bu uygulama içinde app alımları sunmaktadır. Eğer aygıt ayarlarını kullanarak in-app satın alma devre dışı bırakabilir.

** Bu son derece yüksek kaliteli görseller sunan bir kaynak yoğun bir oyundur. Eğer cihazınızda boş alan en az 1.5GB olduğundan emin olun. **

GERÇEK ARABALAR
Ford, Aston Martin, McLaren, Koenigsegg ve Pagani gibi ikonik üreticilerin 100’ün üzerinde yoğun detaylı araçların tekerlek alın ve otantik 22-araba yarışı ızgara üzerinde yeteneklerinizi test – herhangi bir avuçiçi en destansı yarış deneyimi.

GERÇEK TRACKS
Silverstone, Hockenheim, Devre des 24 heures du Mans, Dubai Autodrome ve daha birçok dahil üst dünya yerle birden yapılandırmaları 12 gerçek parça tam bir sanatçısını üzerine lastik yakmak.

GERÇEK KİŞİ
Hazırlanması ile küresel 8 oyuncu, çapraz platform, gerçek zamanlı yarış arkadaşlarınızla ve rakipleri ile tampon tampon alın. Arkadaşlarınız ve rakip değil olduğunda, Zaman Kaydırmalı Multiplayer ™ kendi AI-kontrollü sürümlerini meydan için herhangi bir yarışın içine bırakın.

HİÇ DAHA SEÇİMLER
Kupası yarışları, İyileştirme, Dayanıklılık zorlukları da dahil olmak üzere 2000 olayları üzerinde rekabet ve Yarışları sürükleyin. Aracınızın performansını en üst düzeye çıkarmak için yükseltmeleri çeşitli bir yelpazede seçin. Boyalar, vinil ve jant geniş bir çeşitlilik ile arabanızı özelleştirin. , Kamera açıları çeşitli eylem görüntüle kişisel tercihinize HUD ve ince ayar kontrolleri çimdik.

PREMIER YARIŞ DENEYİMİ
Olağanüstü Nane ™ 3 Engine Powered by, Real Racing 3 özellikleri araç hasar, tam olarak işleyen dikiz aynası ve gerçekten hd yarış için dinamik yansımaları ayrıntılı. Şimdiye kadar en gelişmiş çapraz platform, sosyal ve rekabetçi yarış topluluğu ile zengin, next-gen oyun keyfini çıkarın. Real Racing 3 tüm sunar ve her güncelleme ile sınırları zorluyor.

Her yerde, herkes için kesin yarış deneyimine hoş geldiniz.

Racing Racing d

DOWNLOAD:

Real Racing 3 v3.2.0 Hileli Apk indir

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın