Pazar , Ocak 26 2020

Rebuild 3: Gangs of Deadsville Hile

Rebuild 3: Gangs of Deadsville Hile

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Yiyecek Ver

Numpad 2: Materyal Ver

Numpad 3: Mühimmat Ver

Numpad 4: Yakıt Ver

Numpad 5: İlaç Ver

Notlar:

Numpad 1: Yiyecek Verin – yiyecek miktarınızı / ölçüm cihazınızı görebileceğiniz şehir ekranında iken KAYNAKLAR sekmesini açmak için el kitabını tıklayın ve sahip olduğunuz kaynak / yiyecek miktarını not edin. Bunu 50’ye ayarlamak için buna basın, ardından değiştiğini görmek için KAYNAKLAR sekmesini tekrar tıklayın.

Numpad 2: Materyalleri Ver – yiyecek miktarınızı / ölçüm cihazınızı görebileceğiniz şehir ekranında iken KAYNAKLAR sekmesini açmak için el kitabını tıklayın ve sahip olduğunuz kaynak / yiyecek miktarını not edin. Bunu 50’ye ayarlamak için buna basın, ardından değiştiğini görmek için KAYNAKLAR sekmesini tekrar tıklayın.

Numpad 3: Mühimmat verin – yemek miktarınızı / sayacınızı görebileceğiniz şehir ekranında iken KAYNAKLAR sekmesini açmak için el kitabını tıklayın ve sahip olduğunuz kaynak / yiyecek miktarını not edin. Bunu 50’ye ayarlamak için buna basın, ardından değiştiğini görmek için KAYNAKLAR sekmesini tekrar tıklayın.

Numpad 4: Yakıt verin – Yemek miktarınızı / sayacınızı görebileceğiniz şehir ekranında iken KAYNAKLAR sekmesini açmak için el kitabını tıklayın ve sahip olduğunuz kaynak / yiyecek miktarını not edin. Bunu 50’ye ayarlamak için buna basın, ardından değiştiğini görmek için KAYNAKLAR sekmesini tekrar tıklayın.

Numpad 5: İlaç Ver – gıda miktarını / sayacınızı görebileceğiniz şehir ekranında iken KAYNAKLAR sekmesini açmak için el kitabını tıklayın ve sahip olduğunuz kaynak / yiyecek miktarını not edin. Bunu 50’ye ayarlamak için buna basın, ardından değiştiğini görmek için KAYNAKLAR sekmesini tekrar tıklayın.

İNDİR:

Rebuild 3: Gangs of Deadsville Hile BURDAN İNDİR

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya

Önerilen

Monkey King-Demon Invasion v1.3.6 APK MOD Hile – (Aksiyon Dolu Bir Oyun)

Monkey King-Demon Invasion v1.3.6 APK MOD Hile – (Aksiyon Dolu Bir Oyun) Mükemmel bir oyun …

Bir cevap yazın