Pazartesi , Ocak 18 2021

ReCore Hile indir

ReCore Hile indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, ardından Oyunu başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive Edilmiş” kelimesini dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad *: Float Modu

Seçenekler:

Numpad 1: Sağlık

Numpad 2: Silah Aşırı Isınma

Numpad 3: Güç Çekirdekleri Ekle

Numpad 4: TE Kredilerini Ekleyin

Numpad 5: Kırmızı Füzyon Çekirdeği Ekleyin

Numpad 6: Blue Fusion Cores Ekle

Numpad 7: Sarı Füzyon Çekirdeği Ekleyin

Numpad 8: XP’yi ekle

Numpad 9: Easy Craft

Numpad 0: Kolay Kills

Numpad *: Float Modu

Numpad -: Yalın Yüzer

Numpad +: Aşağıya kayar

Yukarı Ok: Kuzey’e Taşı

Aşağı Ok: Güney’e Taşı

Sağ Ok: Doğu Taşı

Sol Ok: Batı Taşı

Notlar:

Numpad 1: Sağlık – geçiş yapın ve çoğu şey size zarar veremez.

Numpad 2: Weapon Overheat – açık konuma getirin ve çoğu silah aşırı ısınmaz.

Numpad 3: Güç Çekirdeği Ekle – Envanter açtığınıza ve tuttuğunuz miktara dikkat ettiğinizden emin olun. Daha fazlasını eklemeden önce Gizemli Güç Çekirdeklerini kullandığınız görevin sonuna kadar beklemek isteyebilirsiniz. Daha fazla eklemek için tuşuna basın.

Numpad 4: TE Kredileri Ekle – Envanteri açın ve tutarı not edin, daha fazla bilgi almak için tuşuna basın. Envanterden çıkıp sonra tekrar değiştiğini görmek için geri gelmeniz gerekebilir.

Numpad 5: Red Fusion Cores Ekle – Envanter açın ve miktarı not edin, daha fazla eklemek için tuşuna basın. Envanterden çıkıp sonra tekrar değiştiğini görmek için geri gelmeniz gerekebilir.

Numpad 6: Blue Fusion Cores ekle – Envanter açın ve miktarı not edin, daha fazla bilgi almak için tuşuna basın. Envanterden çıkıp sonra tekrar değiştiğini görmek için geri gelmeniz gerekebilir.

Numpad 7: Yellow Fusion Cores Ekleyin – Envanter açın ve miktarı not alın, daha fazla eklemek için tuşuna basın. Envanterden çıkıp sonra tekrar değiştiğini görmek için geri gelmeniz gerekebilir.

Numpad 8: XP Ekle – Her basın daha fazlasını ekler. İşe yaramaya başlamadan önce okunaklı XP kazanmanız ve eşyalara ulaşmanız gerekebilir.

Numpad 9: Easy Craft – Tarayıcıda olduğunuzdan emin olun, bunu açın ve Tezgaha girin. Blueprints’teki şeyleri yapmaya veya botları yenilemek için gittiğinizde bol TE ve malzeme bulursunuz. İhtiyaç duyulmadığında geçiş yapın. Bu etki geçicidir ve eşyalarınızı zanaat oluşturduğunuzda kullanılabilecek malzeme miktarınızı değiştirmez. Bununla birlikte, bu malzeme gerçekten yoksa bile, işi yapmana izin verir.

Numpad 0: Easy Kills – geçiş yapmak ve oyuncular dışındaki birçok şey saldırılardan etkilenmiyorsa oldukça hızlı öldürülüyor olabilir. Arkadaşınızın botlarına nadiren bunları etkilemesi için hızlı bir şekilde saldırı yapılsa da, düşman tarafından hızlı bir şekilde indirilebilirler. Bununla birlikte, botlarınızı canlandırmanın çok kolay olduğunu unutmayın. Dolayısıyla bu, çoğu durumda düşmanlarını oldukça hızlı bir şekilde öldürmenize yardımcı olabilir.

Numpad *: Float Mode (Float Modu) – bu seçenek mevcut irtifada sizi dondurur. Çoğu durumda, daha sonra karakterinizi yerlere taşımak için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

Numpad -: Float Up – Float Mode’u açın ve sonra karakterinizi etrafınıza taşımaya yardımcı olmak için kullanın. Etrafında pek çok düşman veya bot yokken en iyi çalışır.

Numpad +: Float Down – Float Mode’u açın ve sonra karakterinizi etrafınıza taşımaya yardımcı olmak için kullanın. Etrafında pek çok düşman veya bot yokken en iyi çalışır.

Yukarı Ok: Kuzey’i hareket ettirin – Kayan Nokta Modunu açın ve ardından karakterinizi etrafınıza taşımanıza yardımcı olması için kullanın. Etrafında pek çok düşman veya bot yokken en iyi çalışır.

Aşağı Ok: Güney’i hareket ettirin – Kayan Nokta Modunu açın ve ardından karakterinizi etrafınıza taşımaya yardımcı olmak için kullanın. Etrafında pek çok düşman veya bot yokken en iyi çalışır.

Sağ Ok: Doğu’yu Taşı – Kayan Nokta Modunu açın ve ardından karakterinizi etrafınıza taşımaya yardımcı olması için kullanın. Etrafında pek çok düşman veya bot yokken en iyi çalışır.

Sol Ok: Batı’yu Taşı – Kayan Nokta Modunu açın ve ardından karakterinizi etrafınıza taşımaya yardımcı olması için kullanın. Etrafında pek çok düşman veya bot yokken en iyi çalışır.

İNDİR:

ReCore Hile indir

Önerilen

Shadow Knight: Deathly Adventure RPG 1.1.311 Yeni Versiyon MOD indir

Shadow Knight: Deathly Adventure RPG 1.1.311 Yeni Versiyon MOD indir Harmonia dünyasını gölge savaşlarından kurtarmak …

Bir cevap yazın