Resident Evil 7: Biohazard Hile 19.02.2017 Güncellendi Multihack

0

Resident Evil 7: Biohazard Hile 19.02.2017 Güncellendi Multihack

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, daha sonra Oyun’u başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive” dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 5: 1 Envanter Öğe

Seçenekler:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık

Numpad 2: Sınırsız Cephane

Numpad 3: Yeniden Yükleme Yok

Numpad 4: 9 Envanter Öğeleri

Numpad 5: 999 Envanter Ögesi

Numpad 6: 1 Envanter Ögesi

Numpad 7: Düşmanları Devre Dışı Bırak

Numpad 8: Hızlı Hareket

Numpad 9: Süper Hasar

Numpad 0: Undead’ı Öldür

Notlar:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık – açık konuma getirin ve eğitmen sağlığınızı% 100’de tutmaya çalışır. Çoğu şey seni öldüremez. Ancak, komut dosyası verilen etkinlikler sizi öldürebilir.

Numpad 2: Sınırsız cephane – açık konuma getirin ve en az 1 cepheniz kaldı, yeniden yüklediğinizde 999 olacaktır.

Numpad 3: No Reload – toggle on ve silahı ateşlediğinizde, cephenin geçerli klibi düşüş olmayacaktır. Bu tabanca üzerinde çalışıldığı test edildi.

Numpad 4: 9 Envanter Öğeleri – Bunu kullanmak için envanteri açın. Sonra fare ile etkilenmek istediğiniz öğeye tıklayın veya etkileşimde bulunmak istediğiniz öğeyi vurgulamak için ok tuşlarını kullanın. Seçenek tuşuna basın, daha sonra envanteri terk edin ve daha sonra tekrar envantere gelin ve etkilenmiş olduğunu göreceksiniz.

Numpad 5: 999 Envanter Öğe – Bunu kullanmak için envanteri açın. Sonra fare ile etkilenmek istediğiniz öğeye tıklayın veya etkileşimde bulunmak istediğiniz öğeyi vurgulamak için ok tuşlarını kullanın. Seçenek tuşuna basın, daha sonra envanteri terk edin ve daha sonra tekrar envantere gelin ve etkilenmiş olduğunu göreceksiniz.

Numpad 6: 1 Envanter Öğe – bunu kullanmak için envanteri açın. Sonra fare ile etkilenmek istediğiniz öğeye tıklayın veya etkileşimde bulunmak istediğiniz öğeyi vurgulamak için ok tuşlarını kullanın. Seçenek tuşuna basın, daha sonra envanteri terk edin ve daha sonra tekrar envantere gelin ve etkilenmiş olduğunu göreceksiniz.

Numpad 7: Düşmanları Devre Dışı Bırak – bu, düşmanın size saldırdığı oyunun en sinir bozucu bölümünü kaldırır. Açıp kapatın, sonra hala dururlar ve yakınlarsanız size bakar. Taşınmalarını sürdürmek için tekrar açın.

Numpad 8: Hızlı Hareket – açık konuma getirin ve hızlıca yürüyerek yürüyün.

Numpad 9: Süper Hasar – SİZİN SINIRSIZ SAĞLIĞINIZDAN EMİN OLUN! Bu seçenek oyundaki hasarı arttırır. Bir çok düşman tek bir vuruşla gönderilebilir. Bazı düşmanların sizi takip etmesi gerekiyor, ölen ya da yazılmış. Ayrıca, oyunda daha sonra, bazı ‘aile’ ölümsüz ya da biraz zaman sonra geri alacak. Düşmanlar için bu seçeneği ve aşağıdaki seçeneği kullanın.

Numpad 0: Knock Down Undead – Bazı düşmanlar asla ölmeyecek. Sonunda onları yeterince hasarla bilinçsizce yere devirebilirsiniz. Bu düşmanlar Süper Hasar üzerinde geçiş yaparlar ve bunu da açarlar ve çoğu düşman hızlı bir şekilde düşer. Öldürüldüğünde ve geri gelmeye devam ederken sizi acımasızca peşinden koşan ‘baba’, bunun en iyi kimin görebileceğinin bir örneğidir.

DOWNLOAD:

Resident Evil 7: Biohazard Hile 19.02.2017 Güncellendi Multihack BURDAN İNDİR

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya