Resident Evil 7: Biohazard Hile Yeni Versiyon 2018 Hemen indir

0

Resident Evil 7: Biohazard Hile Yeni Versiyon 2018 Hemen indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, ardından Oyunu başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive Edilmiş” kelimesini dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 5: 1 Envanter Ögesi

Seçenekler:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık

Numpad 2: Sınırsız cephane

Numpad 3: Yeniden Yükleme Yok

Numpad 4: 9 Envanter Öğeleri

Numpad 5: 999 Envanter Ögesi

Numpad 6: 1 Envanter Ögesi

Numpad 7: Düşmanları Devre Dışı Bırak

Numpad 8: Hızlı Hareket

Numpad 9: Süper Hasar

Numpad 0: Undead’i Öldür

Notlar:

Numpad 1: Sınırsız Sağlık – çalıştırın ve eğitmen sağlığınızı% 100’de tutmaya çalışır. Çoğu şey seni öldüremez. Ancak, komut dosyası verilen etkinlikler sizi öldürebilir.

Numpad 2: Sınırsız Cephane – açın ve en az 1 cepheniz kaldı, yeniden yüklediğinizde 999 olacaktır.

Numpad 3: Yeniden Yükle – geçiş yapın ve silahı ateşlediğinizde, cephenin geçerli klibi düşüş göstermez. Bu, tabanca üzerinde denenmişti.

Numpad 4: 9 Envanter Öğeleri – Bunu kullanmak için envanteri açın. Fareyle etkilenmek istediğiniz öğeyi tıklayın veya etkilenmek istediğiniz öğeyi vurgulamak için ok tuşlarını kullanın. Seçenek tuşuna basın, daha sonra envanter bırakın ve envantere geri dönün ve etkilenmiş olduğunu göreceksiniz.

Numpad 5: 999 Envanter Öğe – bunu kullanmak için envanteri açın. Fareyle etkilenmek istediğiniz öğeyi tıklayın veya etkilenmek istediğiniz öğeyi vurgulamak için ok tuşlarını kullanın. Seçenek tuşuna basın, daha sonra envanter bırakın ve envantere geri dönün ve etkilenmiş olduğunu göreceksiniz.

Numpad 6: 1 Envanter Öğe – bunu kullanmak için envanteri açın. Fareyle etkilenmek istediğiniz öğeyi tıklayın veya etkilenmek istediğiniz öğeyi vurgulamak için ok tuşlarını kullanın. Seçenek tuşuna basın, daha sonra envanter bırakın ve envantere geri dönün ve etkilenmiş olduğunu göreceksiniz.

Numpad 7: Düşmanları Devre Dışı Bırak – bu, düşmanın size saldırdığı oyunun en sinir bozucu bölümünü kaldırır. Açıp kapatın, sonra hala dururlar ve yakınlarsanız size bakarlar. Taşınmalarını sürdürmek için tekrar açın.

Numpad 8: Hızlı Hareket – açık konuma getirin ve hızlıca yürüyerek yürüyün.

Numpad 9: Süper Hasar – Sınırsız SAĞLIĞIN AÇIK OLDUĞUNDAN EMİN OLUN! Bu seçenek oyundaki hasarı arttırır. Birçok düşman tek bir vuruşla gönderilebilir. Bazı düşmanların sizi takip etmesi gerekiyor, ölemiyor ya da yazılmış. Ayrıca, oyunun ilerleyen saatlerinde, bazı ‘aile’ ölümsüz ya da biraz zaman sonra geri alacak. Bu seçeneği ve bu düşmanlar için aşağıdaki seçeneği kullanın.

Numpad 0: Knock Down Undead – Bazı düşmanlar asla ölmeyecek. Sonunda onları yeterince hasar görmeden bilinçsiz olarak yere atabilirsiniz. Bu düşmanlar Süper Hasar üzerinde geçiş yaparlar ve bunu da açarlar ve çoğu düşman hızlı bir şekilde düşer. Öldürüldüğünde ve geri gelmeye devam ederken sizi acımasızca takip eden ‘baba’, bunun en iyi kimin görebileceğinin bir örneğidir.

İNDİR:

Resident Evil 7: Biohazard Hile Yeni Versiyon 2018 Hemen indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya