RollerCoaster Tycoon Touch v1.10.2 Mod Apk Hileli indir

0

RollerCoaster Tycoon Touch v1.10.2 Mod Apk Hileli indir

RollerCoaster Tycoon® Touch ™’da tema parkınızı yaratın, özelleştirin ve yönetin.

Güzel 3D grafiklerdeki en havalı parkınızı oluşturmak, yönetmek ve paylaşmak hiç bu kadar eğlenceli veya kolay olmamıştı. Hayalinizdeki parkı oluşturmak için bardak altlığı, sürmek, süsleme ve daha pek çok şeyle dolu açık kart paketi. Binalarınızı yükseltmek, peepslerinizi mutlu tutmak ve parkınız için daha fazla para kazanmak için görevlerinizi tamamlayın ve daha fazla kart öğrenin! Yenilikçi, dokunmatik kontrollü bir coaster oluşturucu, bardak altlıklarını çaba harcamadan çekmenize ve sezgisel patika ve bina yerleşimi ile birlikte kullanmanıza olanak tanıyarak Tycoon yaratıcılığını hızlı bir şekilde ifade etmeye başlayabilirsiniz. Hayalinizdeki park bekliyor!

Temel Özellikler:

• Kart Paketleri: Eğlenceli, vahşi ve yaratıcı parklar heyecan verici sürmek ve bardak altlığı dolu kart paketi toplayarak oluşturun. Seviye artırma, Görevleri tamamlama veya parkınız için farklı bardak altlığı, gezinti, sahne ve görevler almak için yeni kartlar toplamak için Kart Mağazası’nı ziyaret edin.

• Coaster Builder ve Track Editörü: Kullanıcı dostu spline tabanlı coaster ve parça editörü ile ahşap, hiper, demir ve çelik bardak altlığı, parça, destek ve istasyonları kolayca çizin.

• Park Aktiviteleri: Hayalinizdeki parkınızı özelleştirin ve 100’ün üzerindeki farklı düz sürmek, park dekorasyonu, yollar, restoranlar, mağazalar ve daha fazlasını seçerek misafirlerinizi eğlendirin. Tüm sürüşler güzelce oluşturulmuş ve 3D olarak canlandırılmıştır!

• Park Yönetimi: Faaliyetler, park değeri, gelir ve park dekorasyonlarında gözetleme memnuniyet seviyelerini koruyarak başarılı bir park oluşturun ve sezgisel Park Yönetimi paneliyle her şeyi takip edin.

• Sosyal Özellikler: Canlı etkinlikler ve coaster yarışmaları sırasında parkınızı arkadaşlarınızla paylaşın ve diğerleriyle sosyal olarak oynayın.

MOD:

1. Infinite HardCurrency
2. Infinite HeartCurrency
3. Infinite SoftCurrency​

DOWNLOAD APK + OBB :

RollerCoaster Tycoon Touch v1.10.2 (Mod Apk Money) – DRIVE LINK

RollerCoaster Tycoon Touch v1.10.2 (Mod Apk Money) – DROPLOAD

RollerCoaster Tycoon Touch v1.10.2 (Mod Apk Money) – RACATY LINK

RollerCoaster Tycoon Touch v1.10.2 (Mod Apk Money) – ZİPPYSHARE

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya