San Andreas Straight 2 Compton APK v2.2 Para Hileli Mod Android Hile indir

0
San Andreas Straight 2 Compton

San Andreas Straight 2 Compton APK v2.2 Para Hileli Mod Android Hile indir. San Andreas  oyunu severler için yeni hileli apk modunu hemen indirip oynayabilirsiniz.

SAN ANDREAS BU EPIC netice DÜZ 2 Compton GERİ ALIN!
Hiç Google Play Store üzerinde olmuştur en iyi mobil cihazınızda bir gerçek açık dünya deneyimi. görüş alanına giren herkesi ateş veya mil iki epik alanda gelmesini sadece yürümek, sürücüleri araç çalmak. Tüm Compton alan yenilenen ve Compton ve San Andreas elit gelişmek ve daha zengin normal çalışma adamın omuzları üzerinde hale yeni bir alan, Upper East Compton var bu bu sonradan ve bir sonraki için yükseltilmiş oldu.
SİZİN ZAMAN HİZMET OUT COMPTON CEZAEVİ VE ALMAK VE GERÇEK İÇİN KAÇIŞ
Cezaevi zaman zor hapis hayatı yaşıyor, tüm kiraz değil. Uzun bir cümle sonra çıktı ve hayatını geri almak mümkün. seni dışarı çıkarmak isteyen eski-düşman bir yeri vardır gibi bu kolay olmayacak. Nerede olursanız olun, sen ne yapıyorsun, her zaman omuzlar üzerinde bir göz atın! San Andreas bunun kolay böylece tetikte olmak alabilir bir yer değil.
BİRDEN GÖREV TÜRLERİ GERÇEKTEN CALIFORNIA EN çıkmak!
Kill Hedef, çılgınlık öldür Araç Çelik ve paket sunun: Düz 2 Compton 2 5 farklı görev türleri vardır. Öldür çılgınlık misyonu ile birden fazla rakiplere karşı kendinizi savunmak zorunda kalacak, bu yüzden bu yolunuzu ateş! Öldür Hedef misyonları size belirli bir hedef için arama olacak ve onu ortadan kaldırmak için sizin işiniz / onu ancak istiyorum. Çelik Vasıta gerçekten dikkat ile veya kimseye alarm olmaksızın belli bir araç çalmak olacak! Son ama en az belirli kişilere belirli paketleri teslim etmek zorunda kalacak.
SAN ANDREAS DÜZ 2 COMPTON – OYUN ÖZELLİKLERİ:
epik bir açık dünyasını keşfedin!
mobil oyun dolu bu eylem, Çelik, Sürücü, yürümek Vur, öldür ve Run!
epik ödülleri kazanmak için Günlük Görevler oynayın!
çeşitli bir sürü ile 5 farklı misyonları tipleri!
Tamamen ücretsiz!

San Andreas Straight 2 Compton
San Andreas Straight 2 Compton
San Andreas Straight 2 Compton
San Andreas Straight 2 Compton
San Andreas Straight 2 Compton
San Andreas Straight 2 Compton

DOWNLOAD:

San Andreas Straight 2 Compton APK v2.2 [Mod Money/No ads]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya