Salı , Haziran 28 2022

Sdorica Yeni Android Oyunu

Sdorica Yeni Android Oyunu

Sdorica Açıklaması
【Fantezi Strateji RPG】
Efsaneye göre dünya bir zamanlar zifiri karanlıktı, var olan tek şey dev bir ejderhaydı. İnsanlara sonsuzluk dev ejderha tarafından verildi, ancak özgürlüklerinden mahrum bırakıldı … Köleleştirilenler sonunda uyandı. Umut arayışına girdiler ve kadere karşı savaşmaya kararlı “Vendacti” adlı bir şövalye …

【Kahramanların ve Kadın Kahramanların Hikayesini Yaşayın】
Çeşitli canavarlar, inatçı bir kız, Doğulu bir kılıç ustası, ateşli silah taşıyan bir kadın tüccar ve daha pek çok şey. Favori karakterinizi oluşturmaya başlayın! Krallığı korumak için kraliyet prensesi Angelia’yı takip edin ya da tavşan kulaklı yarı insan Leah’ı takip edin ve rune büyüsünü öğrenmek için Rune Akademisi’ne girin!

【Muhteşem Karakterleri Toplayın】
Her türden karakteri toplamak ister misin? Onmyoji tarzında yapılmış bir karakter olan Sophie; Kedi bakiresi Kittyeyes; Kimono yapan katil Yamitsuki; Evlenmeye meraklı seksi cadı Fredrica; Dövüş sanatları Grand Master olduğunu iddia eden Law ve daha fazlası. Bu inanılmaz karakterleri takip edin ve Vendacti kıtasını keşfedin!

【Çeşitli Eşsiz Oyun Modları】
Sdorica, destek, saldırgan ve tankın klasik takım kombinasyonunu kullanan klasik bir fantezi strateji RPG’sidir. Büyü yapmak, dünyayı kurtarmak ve fantezinizi gerçekleştirmek için küreleri stratejik olarak çıkarın. Ayrıca üremeniz için sevimli canavarlar ve arkadaşlarınız ve lonca üyelerinizle birlikte savaşmanıza izin veren bir işbirliği sistemi var. Bu eğlenceli ve büyüleyici oyun deneyimi sizi bekliyor!

【Masif, Destansı Hikaye】
Sdorica’nın muazzam bir dünya görüşü ve benzeri görülmemiş bir destansı hikayesi var. 1. Sezon, dışarıdan mükemmel görünen yozlaşmış Güneş Krallığı’nda geçiyor … ama karanlık içeride gizleniyor; 2. Sezon, sürekli olarak savaşın alevleri içinde kalan Çöl Krallığı’nı açar. Oyunu daha canlı hale getirmek için ilgi çekici hikayenin yanı sıra, her karakter için sesler çıkarmaları için tanınmış Japon özgeçmişlerini davet ettik.

【Oyuncular bu oyunu ücretsiz indirebilirler】

Önerilen

Mr Ninja – Slicey Puzzles Apk Mod Kilitler Acık v 2.24

2019’da büyük başarı kazanan Bay Bullet’in devamı Bay Ninja, bir sonraki büyük bulmaca takıntınız olacak! …

Bir cevap yazın