Salı , Ekim 20 2020

Shark Fishing Joy v0.0.4 (Mod Apk) Android Hile Oyun

Shark Fishing Joy

Shark Fishing Joy v0.0.4 (Mod Apk) Android Hile Oyun

2050 yılında bütün balıklar nedeniyle nükleer felakete okyanusta öldükten. 2060 yılında, bilim adamları, temiz deniz çevresinin yenilenmiştir, ama bu sefer balık gitmişti. Şimdi bilim adamları yaşamak için okyanus geri geleceğe balık transferi için geçmişe geri dönmek için bir zaman makinesi icat.

derin deniz, bu balıkları bulmak ve onları yakalamak için bir flaş tabancası ile onlara ateş edecek bir bilim adamı olarak gizli bir yerde su altında yaşayan balıkların birçok tür vardır. Eğer bu macerada rüya okyanus geri deniz ve balık yakalamak derinliklerine dalmak gerekir. Bu oyunda size yem ile balık ya da sadece flaş silahla balık ateş kanca ve geleceğe aktarmak için portala çekilecektir yoktur. güzel sahneleri ve okyanusta canlı yaratıklar ile rahatlatıcı. Eğer alıcı durdurduğunuzda, bu balıklar bir harikalar gerçek bir akvaryum gibi renkli duvar kağıdı yaratacak.

Köpekbalığı Balıkçılık Joy Guns Sistemi balık yakalamak için: silah 11 farklı tipi vardır, her silah etkin bir aşırı nihai silah masif balıkları yakalamak için olabilir tam enerji, farklı bir güç ve patlayıcı var, bu iki gizli şaşırtıcı silahlar hangi edecek olan Eğer balıklar çekerken rasgele bırakın. Eğer daha büyük bir silah kullandığınızda balık yakalamak için daha yüksek bir şans olacaktır.

Günlük Hediye: Eğer bir ödül alabilir oyunu açmak her gün, 5 gün içinde büyük bir ödül alacaksınız.

Görev Sistemi: Orada arayışı on çeşit balık bir dizi yakalamak vardır bir sınır zamanında altın sayısını toplamak, sayı zamanla bir silah atış bir belirttiğiniz balık vurdu

Balıklar sistemi: Tatlı denizanası: gizli nesneleri gibi, Karanlık Ahtapot gölün su altında yaşamaktadır sadece yeni doğmuş bir bebek ahtapot, Vahşi Ray O: o nehirde dolaşan iki geniş kürek, Büyük Hungry Shark ile: çok tehlikeli Bakın ama olmayacak saldırı ya da yemek kimse, Ninja kaplumbağa: yavaş yavaş yüzme ama çok uzun bir süre yaşamak, güzel Mermaid: o konuşmak ya da şarkı olamaz ama o gerçekten güzel bir kız herhangi bir makyaj ya da giyinmek gerek. Sadece kaplıca salonda bakım gibi onu saç stili şirin ve sizi bekleyen diğer birçok küçük bas balıklar vardır

diğer balıkçılık oyunu bu oyun arasında farklı altın dışarı gitti asla ama sen güçlü bir silah satın istiyorsanız çiftlik altın zaman harcamak gerekir. altın örneğinin bir şey var Ama isterseniz mağaza daha satın alabilirsiniz. Eğer şanslı Shark Balıkçılık Joy belirleyici faktör olduğu için bu bir casino oyunudur çağırabilirsiniz. şanslı Eğer bir superstars olarak tek seferde birçok canlı balık yakalayabilirsiniz.

3D sanal balık tankı 3D görsel efekti ile birleştirmek ve çeşitlilik silahlar size eğlenceli ve mutlu bir zaman oynamak bu evrim oyunu bir sürü izin gibi bu oyun. Bu sevinç çocuklardan yetişkinlere, erkek veya kadın herkesin ile eştir.

Notlar:
– Bu oyunu oynamak için kullanıcı veya parola gerektirmez değil
– Kişisel yolculuk verileri cihaz değiştirmek eğer kayıp olur cihazınıza bir günlük olarak anılar kaydedilir.

Köpekbalığı Balıkçılık Joy oynamak için teşekkürler

Shark Fishing Joy
Shark Fishing Joy
Shark Fishing Joy
Shark Fishing Joy
Shark Fishing Joy
Shark Fishing Joy

DOWNLOAD:

 Shark Fishing Joy v0.0.4 (Mod Apk) – USERSCLOUD

 Shark Fishing Joy v0.0.4 (Mod Apk) – UPLOADED

Önerilen

Toca Hair Salon 4 Apk Mod

Toca Hair Salon 4 Apk Mod Toca Hair Salon 4 v1.7.0-play (Mod Apk) Toca Hair …

Bir cevap yazın