Çarşamba , Ocak 27 2021

Sid Meier’s Civilization 6 Güncellenmiş Hile indir

Sid Meier’s Civilization 6 Güncellenmiş Hile indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü çalıştırın, sonra Oyunu başlatın ve Ana Menü’de F1’e basın.

“Etkinleştirildi” yi dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 1: 5 Hamle

Seçenekler:

Numpad 1: Sıfırlama Eğitmeni

Numpad 2: Altın ekle

Numpad 3: İnanç ekle

Numpad 4: Etkisi Ekle

Numpad 5: Daha Hızlı Oluşturma Birimi

Numpad 6: Daha Hızlı Yapı Oluşturma

Numpad 7: Daha Hızlı Araştırma

Numpad 8: Daha Hızlı Vatandaşlar

Numpad 9: 99 Taşıma

Numpad 0: Hasar Sıfırla

Numpad /: Süper Birim

Numpad *: Seviye Yükselebilir

Numpad -: Daha Hızlı İnşa Projesi

Numpad +: Popülasyon ekle

Page Up: Eklenen Özellikler

Sayfa Aşağı: Konut Ekle

Numpad.: Birimler Savaştan Sonra Hareket Edebilir

Notlar:

Numpad 1: Sıfırlama Eğitmen – eğer antrenör görevler arasında, yükler arasında veya başka bir oyun moduna geçmeyi bırakırsa, oyun verilerini tekrar yakalamak için buna basın. İyi bir kural, oyuna ilk girdiğinizde ve uygarlık birimlerinizi ve şehirlerinizi gördüğünüzde bu hakkı kullanmaktır.

Numpad 2: Altın Ekle – şehirlerinden birine tıklayın ve ardından bu tuşa basın. Her basın daha fazlasını ekler. Dönüşü bitirmek ya da arttığını görmek için biraz harcamanız gerekecek.

Numpad 3: İnanç Ekle – şehirlerinden birine tıklayın ve ardından bu tuşa basın. Her basın daha fazlasını ekler. Dönüşü bitirmek ya da arttığını görmek için biraz harcamanız gerekecek.

Numpad 4: Etkisi Ekle – şehirlerinizden birine tıklayın ve ardından bu tuşa basın. Her basın daha fazlasını ekler. Dönüşü sona erdirmek zorunda kalacaksınız ya da biraz daha fazla harcandığını görmek için harcamanız gerekecek.

Numpad 5: Daha Hızlı İnşa Ünitesi – bir şehre tıklayın, inşasına başlamak için üniteyi tıklayın ve daha fazla üretim eklemek için bu tuşa basın. Bu, ünitenin daha az dönüşte yapılmasına yardımcı olacaktır.

Numpad 6: Daha Hızlı Yapı Oluşturma – Bir şehre tıklayın, inşasına başlamak için bir binaya tıklayın ve daha fazla üretim eklemek için bu tuşa basın. Bu, ünitenin daha az dönüşte yapılmasına yardımcı olacaktır.

Numpad 7: Daha Hızlı Araştırma – SEÇİM ARAŞTIRMA menüsünü seçin ve araştırmak için bir öğeye tıklayın ve ardından araştırmaya eklemek için bu tuşa basın. Bu, araştırmanın daha az dönüşte tamamlanmasına yardımcı olacaktır.

Numpad 8: Daha hızlı Civics – CHOOSE CIVIC menü maddesine tıklayın, ardından başlamak için bir öğeye tıklayın ve daha sonra buna kültür eklemek için bu tuşa basın. Bu, vatandaşın daha az dönüşte tamamlamasına yardımcı olacaktır.

Numpad 9: 99 Hamle – hala hareket edebilen bir cihaza tıklayın, sonra bu tuşa basın. Ünite tekrar hareket ettiğinde daha fazla hamleye sahip olacak. Ünite zaten tükenmişse, bu işe yaramaz.

Numpad 0: Sıfırla Hasarı – hasarlı bir cihaza tıklayın ve ardından bu tuşa basın. Hasar sıfırlanacak. Ünite hareket edinceye veya dövüşte ya da yeni bir dönüşte olana kadar değişimi göremeyebilirsiniz.

Numpad /: Super Unit – etkilemek için bir cihaza tıklayın ve ardından bu tuşa basın. HP ve saldırı sıfırlanacak. Ünite hareket edinceye veya dövüşte ya da yeni bir dönüşte olana kadar değişimi göremeyebilirsiniz.

Numpad *: Level Up – etkilemek için bir cihaza tıklayın ve daha sonra bu tuşa basın. Üniteden uzaklaştıktan sonra tekrar tıklayın ve seviye yukarı simgesinin göründüğünü göreceksiniz. Daha sonra bir seviye yukarı öğesini seçebilir ve üniteyi düzleştirebilirsiniz.

Numpad -: Daha Hızlı İnşa Projesi – Bir şehre tıklayın, inşaatına başlamak için projeye tıklayın, daha sonra daha fazla üretim eklemek için bu tuşa basın. Bu, projenin daha az dönüşte tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Her basında yaklaşık 1000 üretim yer alıyor. Başka bir proje seçip daha sonra bu projeyi tekrar seçmeniz veya devam etmeniz gerekebilir, bu da üretimin eklendiğini görmek için bir sonraki dönüşe geçmeniz gerekebilir. Bu Nükleer Silahlar ve benzeri projeler ile yardımcı olur.

Numpad +: Nüfus Ekle – bir şehre tıklayın, ardından Şehir Üretimini Değiştir simgesine tıklayın. Sonra her basın, o şehre 1 tane daha nüfus ekler. Popülasyonun yükseldiğini görmek için sıraya son vermeniz gerekebilir. Daha fazla nüfusun belirli şeylerin daha hızlı tamamlanmasını sağlayacağını, ancak daha fazla nüfusun daha fazla yiyecek ve hizmete vb. Ihtiyaç duyduğunu, dolayısıyla seçeneğin buna göre olacağını unutmayın. Bu şehir büyümesini hızlandırmaya yardımcı olacaktır.

Page Up: Add Amenities – Bir şehre tıklayın, ardından Change City Production (Şehir Üretimini Değiştir) simgesine tıklayın. Sonra her basın, o şehre 100 adet daha fazla aktivite ekler. Popülasyonun yükseldiğini görmek için sıraya son vermeniz gerekebilir.

Sayfa Aşağı: Konut Ekle – bir şehre tıklayın, ardından Şehir Üretimini Değiştir simgesine tıklayın. Sonra her basın o şehre 100 Konut daha ekler. Popülasyonun yükseldiğini görmek için sıraya son vermeniz gerekebilir.

Numpad.: Birimler Savaştan Sonra Hareket Edebilir – bunu değiştirebilir ve 99 Moves seçeneğiyle birleştiğinde, başka birimlerle savaştıktan sonra birimleri tekrar ta

İNDİR:

Sid Meier’s Civilization 6 Güncellenmiş Hile indir

Önerilen

Guns, Gore and Cannoli 2 Hile indir

Guns, Gore and Cannoli 2 Hile indir Bu eğiticiyi aktifleştirmek: Ana menüde F1 tuşuna basın. …

Bir cevap yazın