Sid Meier’s Civilization 6 Hile Botu 16 Tane Süper Özellikli Multihack İlk Bizde

0

Sid Meier’s Civilization 6 Hile Botu 16 Tane Süper Özellikli Multihack İlk Bizde

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü başlatın, ardından Oyunu başlatın ve ardından Ana Menü’de F1 tuşuna basın.

“Aktive Edilmiş” kelimesini dinleyin.

İstenen seçenek tuşuna basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 1: 5 Hareketler

Seçenekler:

Numpad 1: Eğiticiyi Sıfırla

Numpad 2: Altın Ekle

Numpad 3: İnanç Ekle

Numpad 4: Etki Ekleme

Numpad 5: Daha Hızlı Oluşturma Birimi

Numpad 6: Daha Hızlı Yapı Oluşturma

Numpad 7: Daha Hızlı Araştırma

Numpad 8: Daha Hızlı Halk Oyunu

Numpad 9: 99 Hareketler

Numpad 0: Hasarları Sıfırla

Numpad /: Süper Birim

Numpad *: Seviye Arttırabilir

Numpad -: Daha Hızlı Yapı Projesi

Numpad +: Nüfus Ekleme

F5: Sayfa Yukarı

F6: Sayfa Aşağı

Notlar:

Numpad 1: Reset Trainer – eğitmen görevler arasında, yükler arasında veya başka bir oyun moduna geçerken çalışmayı bırakırsa, oyun verilerini geri almak için bu tuşa basın. Oyuna ilk girdiğinizde uygarlık birimlerinizi ve şehirlerinizi görmeniz için bu hakkı doğru bir şekilde kullanmanız iyi bir kuraldır.

Numpad 2: Add Gold – şehirlerinizden birini tıklayın ve ardından bu tuşa basın. Her basın daha fazlasını ekler. Sonuna kadar gitmek zorundasın.

Numpad 3: İnanç Ekle – şehirlerinizden birine tıklayın ve ardından bu tuşa basın. Her basın daha fazlasını ekler. Sonuna kadar gitmek zorundasın.

Numpad 4: Etki Ekle – şehirlerinizden birine tıklayın ve ardından bu tuşa basın. Her basın daha fazlasını ekler. Sonuna kadar gitmek zorundasın.

Numpad 5: Daha Hızlı Oluşturma Birimi – bir şehri tıklayın, onu inşa etmeye başlamak için birimi tıklayın, daha fazla üretim eklemek için bu tuşa basın. Bu, birimin daha az dönüş yapmasına yardımcı olacaktır.

Numpad 6: Daha Hızlı Yapı Oluşturma – bir şehri tıklayın, bir binayı tıklayın, daha fazla üretim eklemek için bu tuşa tıklayın. Bu, birimin daha az dönüş yapmasına yardımcı olacaktır.

Numpad 7: Daha Hızlı Araştırma – TARAFINIZI SEÇİN menü öğesine tıklayın ve daha sonra araştırılacak bir öğeye tıklayın. Bu, araştırmanın daha az dönüşte tamamlanmasına yardımcı olacaktır.

Numpad 8: Fast Civics – CIVIC SEÇİN menü öğesini tıklatın, ardından başlamak için bir öğeyi tıklatın ve sonra ona kültür eklemek için bu tuşa basın. Bu, vatandaşın daha az dönüşte tamamlanmasına yardımcı olacaktır.

Numpad 9: 99 Hareketler – hareket edebilen bir üniteyi tıklatın, sonra bu tuşa basın. Tekrar hareket ettiklerinde daha fazla hareket olur. Ünite çoktan bittiğinde bu işe yaramaz.

Numpad 0: Reset Damage – Hasarlı bir üniteye tıklayın ve daha sonra bu tuşa basın. Hasar sıfırlanacak. Birim harekete geçene, savaşta veya yeni bir dönüş yapana kadar değişikliği göremeyebilirsiniz.

Numpad /: Süper Ünite – etkilenmesi için bir ünite üzerine tıklayın ve daha sonra bu tuşa basın. HP ve saldırı sıfırlanır. Birim harekete geçene, savaşta veya yeni bir dönüş yapana kadar değişikliği göremeyebilirsiniz.

Numpad *: Seviye artırmak için bir üniteyi etkileyebilir ve daha sonra bu tuşa basabilirsiniz. Birimden uzaktayken simgesini tıkla. Daha sonra bir seviye yukarı öğe seçebilir ve üniteyi yukarı düzleyebilirsiniz.

Numpad -: Daha Hızlı Yapı Projesi – Bir şehri tıklayın, inşa etmeye başlamak için projeye tıklayın, daha fazla üretim yapmak için bu tuşa basın. Bu, projeyi daha az dönüşte tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Her basın yaklaşık 1000 üretim ekler. Başka bir proje seçip bu projeyi yeniden seçmeniz gerekebilir veya devam edin ve bir sonraki projeye geçin. Bu, Nükleer Silahlar ve benzeri projelerde yardımcı olur.

Numpad +: Nüfus Ekleme – bir şehri tıklayın, ardından Change City’i tıklayın. Ardından her basışta o şehre 1 nüfus daha eklenir. Sonuna kadar gitmek zorunda kalabilirsiniz. Daha fazla nüfus, bazı şeyleri daha hızlı hale getireceğini ve daha fazla nüfusun daha fazla yiyecek ve hizmete ihtiyacı olduğunu, dolayısıyla da buna göre seçenek verdiğini unutmayın. Bu şehir büyümesinin hızlandırılmasına yardımcı olacaktır.

F5: Bir Şehri Sayfa Yukarı – tıklattıktan sonra Şehri Değiştir’i tıklayın. Sonra her basında bu şehre 100 daha fazla olanak ekleniyor. Sonuna kadar gitmek zorunda kalabilirsiniz.

F6: Page Down – bir şehre tıklayın, sonra Change City Production simgesini Spoke wheel’e tıklayın. Sonra her basın, bu şehre 100 Konut daha ekledi. Sonuna kadar gitmek zorunda kalabilirsiniz.

İNDİR:

Sid Meier’s Civilization 6 Hile Botu 16 Tane Süper Özellikli Multihack İlk Bizde İNDİR

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya