Cumartesi , Ekim 1 2022

SimpleRockets v1.5.10 Apk indir

SimpleRockets v1.5.10 Apk indir

SimpleRockets v1.5.10 Apk indir

Kendi roket gemi tasarlayın. Uzaya blast off. Güneş sistemi keşfetmek. Eğer bir roket bilim adamı olmak için gerekenlere sahip olmadığına bakın.

CREATE
Seçin ve roket gemi inşa etmek için bir araya parçaları bağlayın. Sen roket motorları, yakıt tankları ve diğer Gizmos çeşitli seçebilirsiniz. Hatta çalışan tekerlekli Rovers inşa edebilirsiniz. Siz sadece hayal gücünüzle sınırlıdır.

KEŞFET
İstediğiniz herhangi bir gezegenden havalanmak. Sen Venüs’ün yoğun atmosferi ile uçabilir veya Mercury düşük yerçekimi yararlanabilirsiniz. Güneşin etrafında kırbaç ve güneş sisteminin uzak ulaştığı için kendinizi başlatmak.

ZORLUKLAR
Eğer çok fazla, hızlı gidebilirsiniz kim olduğunu görmek için dünyanın dört bir yanından gelen diğer insanlarla rekabet en uzaktaki sinek, ayda en az yakıt miktarı, arazi ile yörünge ve böylece çeşitli zorluklar oyuna inşa edilmiştir.

ROKET BİLİMİ
Kepler 400 yıl önce denklemler yazdı ve SimpleRockets son derece gerçekçi fizik yörünge modellemek için bu denklemleri kullanır. Oyuncular roket bilimi ve güneş sistemi keşfetmek bir patlama yerken astrodinamik öğreneceksiniz. Bu sınıf için SimpleRockets ideal hale, ya da App Store üzerinden mevcut beyinsiz oyunların baraj sağlıklı bir alternatif olarak.

ssx

DOWNLOAD:

SimpleRockets v1.5.10 Apk indir

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın