Pazar , Haziran 20 2021

Sins of a Solar Empire: Rebellion Hileleri indir

Sins of a Solar Empire: Rebellion Hileleri indir

Bu Eğiticiyi Kullanarak:

Önce antrenörü çalıştırın, sonra Oyunu başlatın ve Ana Menü’de F1’e basın.

“Etkinleştirildi” yi dinleyin.

İstenen seçenek düğmesine basın

Promosyonda Seçenekler:

Numpad 2: Metal – pres başına 5 metal ekle

Seçenekler:

Numpad 1: Krediler

Numpad 2: Metal

Numpad 3: Kristaller

Numpad 4: Gövde

Numpad 5: Kalkan

Numpad 6: Antimadde

Numpad 7: Taşıyıcı Yükseltme Noktaları

Numpad 8: Seviye Zamanlayıcısı

Numpad 9: Filo Kaynağı

Numpad 0: Sermaye Gemileri

Numpad /: Lojistik Yuvaları

Numpad *: Taktik Yuvaları

[anahtar: Anlık Gezegen Yükseltmeleri

] anahtar: Anında Gemiler

\ key: Anında Araştırma

Numpad.: Titan Yükseltme Noktaları

Numpad -: Zayıf Gemiler

Notlar:

Numpad 1: Krediler – büyük bir miktar vermek için tuşuna basın

Numpad 2: Metal – büyük bir miktar vermek için tuşuna basın

Numpad 3: Kristaller – size büyük miktarda vermek için tuşuna basın

Numpad 4: Gövde – TEK BİR gemi veya yapı seçtiğinizden emin olun VEYA bir şey seçmediğinizden emin olun ve bir ICON veya TEK BİR ÜNİTE ÜZERİNE MOUSE ve büyük bir miktar vermek için tuşuna basın.

Numpad 5: Kalkan – TEK BİR gemi veya yapı seçtiğinizden emin olun VEYA bir şey seçmediğinizden emin olun ve bir ICON veya TEK BİRİM ÜZERİNE MOUSE ve büyük bir miktar vermek için tuşuna basın.

Numpad 6: Antimadde – SINGLE bir gemi veya yapı seçtiğinizden emin olun VEYA bir şey seçmediğinizden emin olun ve bir ICON veya TEK BİRİM ÜZERİNE MOUSE ve büyük miktarda vermek için tuşuna basın.

Numpad 7: Taşıyıcı Yükseltme Noktaları – bu SADECE CARRIER gemilerinde çalışır. Sadece tek bir GEMLENİN seçili olduğundan emin olun ve sağ alt seçim bölmesinde YÜKSELTME NOKTALARI YILDIZINI görebilirsiniz. Tuşuna basın ve miktarın artacağını göreceksiniz. Bunu özel yeteneklere puan vermek için kullanabilirsiniz.

Numpad 8: Seviye Zamanlayıcısı – Taşıyıcılarda, gemilerinizi seviyelendirmek için ödeme yapabilirsiniz. Bu SADECE CARRIER gemilerinde çalışır. Sadece tek bir GEMLENİN seçili olduğundan emin olun ve sağ alt seçim bölmesinde YÜKSELTME NOKTALARI YILDIZINI görebilirsiniz. Yükseltme bölümüne girmek için yıldıza basın ve ardından İleri Seviye Sonraki Seviye düğmesine basın. Zamanlayıcı çubuğu artmaya başlayacaktır. Bu tuşa basın ve Seviye Yükseltme işlemini anında tamamlayacak.

Numpad 9: Filo Temini – size büyük miktarda para vermek için basın. Bu değer, araştırma ya da bir şeyler oluşturması nedeniyle sıfırlandığında, oyun süresince bu birkaç kez basmanız gerekebilir.

Numpad 0: Sermaye Gemileri – size büyük miktarda vermek için bu düğmeye basın. Bu değer, araştırma ya da bir şeyler oluşturması nedeniyle sıfırlandığında, oyun süresince bu birkaç kez basmanız gerekebilir.

Numpad /: Lojistik Yuvaları – Gezegenin üzerinde çalıştığınızdan emin olun, böylece gezegenin bu yuvalara sahip olduğu orijinal değeri görebilirsiniz. Size büyük miktarda vermek için bu düğmeye basın. Bu değer, araştırma ya da bir şeyler oluşturması nedeniyle sıfırlandığında, oyun süresince bu birkaç kez basmanız gerekebilir.

Numpad *: Taktik Yuvaları – Gezegenin üzerinde çalıştığınızdan emin olun, böylece gezegenin bu yuvalara sahip olduğu orijinal değeri görebilirsiniz. Size büyük miktarda vermek için bu düğmeye basın. Bu değer, araştırma ya da bir şeyler oluşturması nedeniyle sıfırlandığında, oyun süresince bu birkaç kez basmanız gerekebilir.

[Anahtar: Anlık Gezegen Yükseltmeleri – Geliştir Gezgini bölümünde iken, bu açıkken, Acil Durum Tesisleri gibi gezegen yükseltmeleri anında tamamlanacak.

] Anahtar: Anlık Gemiler – bu açıkken, sermaye gemileri ve titans dahil olmak üzere çoğu gemi anında tamamlanacak.

\ key: Anında Araştırma – bu açıkken, çoğu araştırma anında tamamlanacak.

Numpad.: Titan Yükseltme Noktaları – TITAN’ın seçili olduğundan ve başka herhangi bir gemiye ait olmadığından emin olun. Daha fazla Titan Yükseltme Puanı vermek için bu tuşa basın.

Numpad -: Zayıf Gemiler – SINGLE bir gemi veya yapı seçtiğinizden emin olun VEYA bir şey seçmediğinizden emin olun ve bir ICON veya TEK BİRİM ÜZERİNE MOUSE ve bu birimi veya gövdesinin çoğunun yapısını boşaltmak için tuşa basın, kalkanlar ve antimadde. Bu, herhangi bir saldırı ile birimi anında yok eder.

İNDİR:

Sins of a Solar Empire: Rebellion Hileleri indir

[sociallocker id=157874]TEŞEKKÜRLER.[/sociallocker]

Önerilen

Metin2 Hileleri Güncellendi 11.12.2020 Wall 7x Damage ve 4x Multihack Yeni versiyon Cıktı

Metin2 Hileleri Güncellendi 11.12.2020 Wall 7x Damage ve 4x Multihack Yeni versiyon Cıktı Herkese selam …

Bir cevap yazın