Ski Safari 2 Apk v1.2.6.0971 Mod APK Android Oyun Hile indir

0
Ski Safari 2

Ski Safari 2 Apk v1.2.6.0971 Mod APK Android Oyun Hile indir

Eğer dağ aşağı ırk olarak doğanın güçleri Escape from ve dost hayvanlar ile takım!

* Eğer cesur Sven veya onun güzel kız kardeşi Evana olarak oynamak mı? kayaklar veya snowboard kullanacak mı? Bir Kar araci, bir motosiklet, ya da bir şey biraz daha çılgın kaçacağım?

* Hile yapmak ve stil dağa çarptı! 360 spin, handstands, snowboard burun-kapmak koparmak ve cesur pozlar grev – her hayvanın kendi şık hamle var!

* Arkadaşlarınız ve ailenizle birlikte kafa kafaya çokluoyuncu oynayın! Kim dağın kralı olacak? Arkadaşlarınızın ekranlar baş aşağı çevirin, kartopu savurmak powerups Pick up, ya da hızlı bir kaçış için cebinden bir penguen çekin!

* Dükkanda yeni vites, çılgın kostümleri ve güçlü araçlar satın Topladığımız paralar! Eğer her zaman istedim bu altın kızak düşündü zamanı gelmedi mi?

* Senin epik anların fotoğraflarını çekin ve bunları tüm dünya ile paylaşın! inanılmaz bir fotoğraf fırsat kurmak ve bu mükemmel çekim için etrafında kamerayı döndürmek – tüm görkemli 3D!

keşfetmek için * Üç heyecan verici yerler bekliyor …

PENGUIN PEAKS

Biz Kayak Safari sevilen karlı yamaç, ama bir Mammoth makyaj geçirdi! Bir mağaranın içinde donmuş Mammoth bulup ehlileştirmek deneyin. Ya da iş sonrası örneğini kablolar arasında eziyet. Ve en iyisi, bir Kar araci yakala ve epik bir kez daha atlar çekin!

JURASSIC LARK

Bu zamanla ilgili. Pterodactyl, yünlü mamut ve bir bebek Ankylosaurus gibi prehistorik sarsak dolu bir jurassic orman. Bu antik hayvanlar bizim cesur yıldızlı bir dino-mite planı var! “Lavalanche” karşı yarışı, üzüm boyunca slayt veya erimiş lav kayaları, sarkıt ve havuzlar kaçınıyorum olarak sadece deli performans hileler gidin!

TWISTER KANYON

Belki tumbleweeds nazik haddeleme daha fazla hızıdır. Ne yazık ki, hiçbir şey için Twister Kanyon onu aramadım. Bir şiddetli kasırga Sven ve EVANA için düz başlı! Onlar sadece can, bir mola yakalamak olamaz?

Burada Şerif Yeti, Baş Penguin, ve hatta bir Armadillo dahil ayaktakımı Rapscallions bir ürün yelpazesine bulacaksınız! Bir maden sepeti binmek cılız demiryolu hop, bir telgraf teli boyunca eziyet veya Yeti piyano çalmayı izleyin! Bu vahşi, vahşi batı olması gerekiyordu nasıl.


Ski Safari 2 kullanır, web sitemizi lütfen izinleri açıklaması için:
http://skisafari2.com/support/permissions

Ski Safari 2
Ski Safari 2
Ski Safari 2
Ski Safari 2
Ski Safari 2
Ski Safari 2

DOWNLOAD:

Ski Safari 2 Apk v1.2.6.0971 Mod

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya