Slay the Spire Hile indir

0

Slay the Spire Hile indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Sağlık Seti

Numpad 2: Enerji Saldırılarının Sayısı Ayarla

Numpad 3: Set Gold

Notlar:

Bu oyun bir JIT dili ile oluşturuldu ve geliştiriciler, oyunun hilelerini tespit etmek için anlaşılmaz olmasını sağlamaya yönelik birkaç yöntem denedi. Seçenekler işe yaramazsa, daha sonra tekrar deneyin veya oyunu duraklatın ve sonra denemeye çalışın. Çok yüksek değerler kullanırsanız, oyun hile yaptığınızı algılayabilir ve sonunda bunu size bildirir.

Numpad 1: Set Health – en iyi zamanı oyuna girdikten hemen sonra ve sağlığınızın ekranın üst kısmında görmesini sağlayın. Oyunu duraklatmak için ESC’ye basın, ardından sağlığı eğiticide gösterilen değere ayarlamak için bu seçeneğe basın. Seçenek işe yaramıyorsa, oyunu duraklatmak için ESC’ye basın ve duraklatılmış bir süre bekleyin ve tekrar deneyin.

Numpad 2: Set Number of Energy Attacks – Bunu yapmanın en iyi zamanı, sıranız geldiğinde ve Energy saldırılarınızı görmenizdir. Saldırıların sayısı ve azami saldırıların her ikisi de 3 olmalı ve 3/3 olarak görünmelidir. Aksi halde antrenör çalışmaz. Eğer 3’ten fazlasına sahipseniz, eğiticinin çalışması için 3’e kadar harcayın.

Numpad 3: Set Gold – Oyuna girdikten hemen sonra, ekranın üst kısmında altınınızı görebilirsiniz. Oyunu duraklatmak için ESC’ye basın, ardından sağlığı eğiticide gösterilen değere ayarlamak için bu seçeneğe basın. Seçenek işe yaramıyorsa, oyunu duraklatmak için ESC’ye basın ve duraklatılmış bir süre bekleyin ve tekrar deneyin.

İNDİR:

Slay the Spire Hile indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya