Çarşamba , Temmuz 28 2021

Slugterra: Guardian Force v1.0.0 Mod Apk Para Hileli indir

Slugterra: Guardian Force

Slugterra: Guardian Force v1.0.0 Mod Apk Para Hileli indir Sülükşörlerden oluşan takımını topla ve Slugterra’nın mağaralarında düzeni sağlamak için en iyi savaş taktiklerini kullan! Televizyonda gösterilen animasyon dizisi Slugterra’ya dayanan bu macera-strateji oyunu sülükşörlerden oluşan bir takıma komutanlık etmenize ve mağaradan mağaraya dolaşarak, haydutlarla, yağmacılarla ve gizemli yolcularla mücadele etmenize olanak sağlıyor.

Slugterra’da tuhaf bir şeyler oluyor. Kasaba sakinleri hasta düşüyor ve saldırgan davranıyor, sanki adeta… hortlaklaşmış hâldeler! Biri mağaralarda kaos tohumları ekip duruyor, bu nedenle Eli Shane’in bunun sorumlusunu bulması ve işleri düzene koyması gerekiyor.

Büyüyen ve sürekli gelişen bu dünyaya adım at ve Slugterra’nın muhafızı olan Eli Shane’in rolünü üstlen. Takımını toplayıp, hareketlerini kontrol ederek, Slugterra’daki insanları, sülükleri ve mağaraları koruma görevini yerine getirmek için önüne çıkan düşmanları ve meydan okuyan kişileri silip süpür. Mağaralarda düzenli şekilde devriye gezmeyi unutma—savaşılacak yeni haydutlar ve keşfedilecek yeni nesneler mevcut!

Fizik tabanlı savaş arenalarında strateji her zamankinden daha önemli. Takım üyelerini sürükle ve pozisyonlarına fırlat—saklanmak için engelleri kullan, fakat tehlikelere karşı da gözünü açık tut! Sonra da düşmanlarını mahvetmek için dikkatli bir şekilde güçlü bir sülük seç. Muhteşem karma hareketler için sülük güçlerini birleştir!

Bir yeri keşfederken sülük ara! Her mağara benzersiz güçlere sahip sülüklerle dolu—aynı türdeki iki sülük bile tümüyle farklı hareketler bilebilir! Maksimum ateş gücü için cephaneliğini stratejik olarak oluştur.

Özellikler:
• Eli Shane rolüne bürün ve Slugterra’nın haydutlar, hortlaklaşmış kasabalılar ve gizemli kötü adamlardan korunmasına yardım etmek için takımını topla!
• Savaş simülasyonu alanlarında her takım üyesinin hareketlerine kolay, fırlatma bazlı bir oyun stiliyle hakim ol—bir karaktere pozisyon aldırmak için onu fırlatmak üzere geri çek, sonra bir sülüğü ateşlemek için bir düşmana bir saldırı kartı bırak!
• Kullanılabilecek toplam 30 benzersiz sülük gücü—daha fazla çeşitlilik için karma hareketler de dene!
• Toplanabilecek altı farklı sülük türü!
• Her sülük farklı bir güç setine sahip—aynı türde iki sülük bile tümüyle farklı yeteneklere sahip olabilir!

Slugterra: Guardian Force
Slugterra: Guardian Force
Slugterra: Guardian Force
Slugterra: Guardian Force
Slugterra: Guardian Force
Slugterra: Guardian Force

DOWNLOAD:

 Slugterra: Guardian Force v1.0.0 Mod Apk Money – DAİLYUPLOAD

 Slugterra: Guardian Force v1.0.0 Mod Apk Money – USERSCLOUD

 Slugterra: Guardian Force v1.0.0 Mod Apk Money – UPLOADED

Önerilen

Gems of War – Match 3 RPG 5.6.0 APK MOD Güncellendi

Gems of War – Match 3 RPG 5.6.0 APK MOD Güncellendi Diyarın dört bir yanından …

Bir cevap yazın