Cumartesi , Şubat 27 2021

SmithStory v1.0.66 Para Hile Mod Apk indir,TANITIM 2017

SmithStory v1.0.66 Para Hile Mod Apk indir,TANITIM 2017

※ Dövme sistemine tıklayın
Oyun oynamak ya da oyunun sürüklenmesini sağlamak, oyuncuların ekrana bakmak zorunda kalmamak için oynamak kolay olması, çeşitli materyaller toplamak ve silahları dövmek için dövme yapmak gerektiği kadar malzeme de canavar cesedi olabilir, pazar, oyun sandığı, vs. Almak için yer, ne zaman oyuncu daha yüksek seviyeye meydan okuduğunda daha fazla oyun elemanı açar.

※ Çevrimdışı Daguai’ye devam edebilir
Oyunda off-line mücadele mekanizması vardır, oyunun açılması gerekmez ayrıca on-line hasat sonuçları düzenli olarak olabilir, daha fazla harita ve canavar vardır oyuncuların asılı ağ konumu seçmek için izin, kalite rolü daha güçlü ve ekipman daha fazla gelir getirebilecek.

※ Toplama canavarıyla daha fazla karakter açın
Belirli koşullara ulaşmak için oyun, diğer rollerin kilidini açmak mümkün olacak, farklı rollerin belirli bir sahne (Canavar kartı) toplamak için farklı özel yetenekleri var, ayrıca oyuncunun muharebe gücü olmak için “canavar çağır”! Canavarın gözlerini toplamak için!

※ oyun değerlendirmesi ve sıralaması
Oyunun değerlendirmesine veya “dünya sıralamaları” için sermaye miktarına göre, barın adını sıkıştırmak istiyoruz! Örneğin, katman sayısı, kat sayısı gibi,

※ Sonsuz transfer ve rafine sistemi
Has olmayan ufku kırmaya ve katman sayısına ulaşmak için hiç kimse, rafine edilemez ve reenkarnasyon yapıldıktan sonra, belirli şartları yerine getirmek için en güçlü “güçlü” değil!

DOWNLOAD:

SmithStory v1.0.66 (Mod Apk Money) – DROPLOAD

SmithStory v1.0.66 (Mod Apk Money) – ZIPPYSHARE

SmithStory v1.0.66 (Mod Apk Money) – Racaty LINK

SmithStory v1.0.66 (Mod Apk Money) – DRIVE LINK

Önerilen

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir İsteklerinize göre Dark Riddle’ın …

Bir cevap yazın