Salı , Haziran 28 2022

SomeBODY, Shrek’in All Star açılışını Minecraft’ta yeniden yaptı

SomeBODY, Shrek’in All Star açılışını Minecraft’ta yeniden yaptı

Bugün Cuma ve Minecraft, Smash Mouth ve kült (ya da ironik mi? Artık söyleyemem) klasik film Shrek’in bir kombinasyonunu hak ediyorsun. Bir grup girişimci hayran, Minecraft içindeki Shrek’in dış mekan, çamur banyoları, banyo mizahı ve bir köylü ordusuyla tamamlanan açılış dakikalarını tamamen yeniden yarattı.

Birkaç başlık kartı basitçe filmden çıkarılır ve pikselleştirilir, ancak aksi takdirde All Star girişinin tüm çekimleri Minecraft içinde etkileyici bir şekilde yeniden yaratılır – ve tabii ki biraz da özel içerik. Proje lideri Definutlynotcrispy, Shrek görünümünün yanı sıra (en iyi Minecraft görünümleri listemizin bir güncellemesinin kokusunu alıyorum), videonun Chocapic13’ün gölgelendiricilerinden de yararlandığını söylüyor.

Videoyu kendiniz görmek için aşağı kaydırabilirsiniz, ancak olağan en iyi Minecraft yapılarının çok ötesinde, blok oluşturucu içinde mümkün olan yaratıcılığı gösterir. Aynı zamanda Shrek gibi klasik animasyon filmlerinin zamansız kalitesini de hatırlatıyor ve – bekle, şimdi Shrek’i bir klasik olarak adlandırmamız mı gerekiyor? 11 yaşımdayken sevdiğimi biliyorum, ama hala tüm bu memlerin ironik olup olmadığı hakkında hiçbir fikrim yok.

Önerilen

Mr Ninja – Slicey Puzzles Apk Mod Kilitler Acık v 2.24

2019’da büyük başarı kazanan Bay Bullet’in devamı Bay Ninja, bir sonraki büyük bulmaca takıntınız olacak! …

Bir cevap yazın