Cumartesi , Mart 25 2023

Sonic Dash Apk v4.25.0 Mod indir

Sonic Dash Apk v4.25.0 Mod indir

MUHTEŞEM YETENEKLER
Tehlikeleri atlatmak, engellerin üzerinden atlamak ve döngüleri hızlandırmak için Sonic’in güçlerini kullanın. Ayrıca Sonic’in yıkıcı hedef arama saldırısını kullanarak düşmanları alt edin!

MUHTEŞEM GRAFİKLER
Sonic’in güzel ayrıntılara sahip dünyası, mobil cihazlarda ve tabletlerde hayat buluyor – sonsuz bir koşucu hiç bu kadar güzel görünmemişti!

ÇOKLU KARAKTERLER
Tails, Shadow ve Knuckles dahil Sonic’in arkadaşlarından biri olarak oynamayı seçin.

EPİK BOSS SAVAŞLARI
Sonic’in en büyük iki rakibiyle yüzleşin, her zaman entrikacı ve kurnaz Dr. Eggman ve Sonic Lost World’ün yıkıcı ölümcül Zazz’ı! Bu kötü adamları çok geç olmadan alt etmek için Sonic’in tüm çevikliğini ve hızını kullanın!

GÜÇ KAYNAĞINI ÇALIŞTIRIN
Daha fazla koşmanıza yardımcı olacak ustaca güçlendirmelerin kilidini açın, kazanın veya satın alın. Kafa vuruşları, kalkanlar, halka mıknatıslar ve benzersiz puan artırıcılar dahil!

KOŞMAYA DEVAM ET
Ne kadar çok oynarsan o kadar çok ödül kazan! Benzersiz görevleri tamamlayarak puan çarpanınızı yükseltin veya Günlük Mücadeleleri tamamlayarak ve Günlük Döndürme oynayarak Kızıl Yıldız Yüzükleri ve ek karakterler dahil harika ödüller kazanın.

SOSYAL BAĞLANTILI
En iyi hız koşucusunun kim olduğunu kanıtlamak için lider panolarında arkadaşlarınıza meydan okuyun veya arkadaşlarınızı Facebook üzerinden davet edin…

MOD :
1.) Endless rings and diamonds.

DOWNLOAD:

Sonic Dash Apk v4.25.0 (Mod Money/Unlock/Ads-Free) – Drive Link

Sonic Dash Apk v4.25.0 (Mod Money/Unlock/Ads-Free) – Pcloud LINK

Önerilen

Golf Battle v 2.1.0 Apk Mod

Golf Battle v 2.1.0 Apk Mod ANA ÖZELLİKLER: • Yenilikçi 6 oyunculu çevrimiçi çok oyunculu. …

Bir cevap yazın