Cumartesi , Eylül 19 2020

Sonic Jump Fever apk indir

Sonic Jump Fever apk indir

Catch the FEVER in an explosive race against the clock! Compete with Sonic and friends in high-speed bursts of vertical jumping mayhem. FREE and based on SEGA’s hit Sonic Jump.

Prove you are the best. Rack up huge combos to blast past your friends’ high scores. Use boosters, upgrades, unique character abilities to maximize your score. Then kick into overdrive with Fever Mode and hit the top of the Leaderboard!

JUMP REVOLUTION
The all-new, free-to-play, Sonic Jump experience features quick-to-play explosive races against time!

CHALLENGE YOUR FRIENDS
Compete with friends for the highest score. Play and post your scores on a Leaderboard that you share with your friends. The leaderboard updates instantly after every turn. So the competition never ends.

SHATTER YOUR SCORES
Unleash FEVER mode to enter hyper-speed for earth-shattering scores.

PLAY & UPGRADE A CAST OF CHARACTERS
Play as Sonic, Knuckles and a host of famous characters. Upgrade their unique moves and abilities to help them soar to the skies.

UNLOCK THE POWER OF THE CHAO
Recruit a legendary Chao from the Sonic universe! Find all the Chao to help you beat badniks, search for hidden rings and many more unique abilities!

Zamana karşı bir patlayıcı yarışta ATEŞ yakalayın! Dikey sıçrama kargaşa yüksek hızlı patlamaları Sonic ve arkadaşlarınızla yarışın. ÜCRETSİZ ve SEGA en dayalı Sonic Jump çarptı.

Eğer iyi olduğunu kanıtlamak. Arkadaşlarınızın yüksek puanları geçmiş patlama büyük kombinasyonları kadar rafa. Kullanım güçlendiriciler, yükseltmeleri, benzersiz karakter yeteneklerini puanınızı artırmak için. Sonra Ateş Modu ile overdrive içine tekme ve Lider üst çarptı!

JUMP DEVRİM
Tüm yeni, free-to-play, Sonic Jump deneyim zamana karşı hızlı-to-play patlayıcı yarışları özellikler!

SİZİN ARKADAŞLAR CHALLENGE
En yüksek puanı için arkadaşlarınızla yarışın. Oynayın ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz bir Lider üzerinde puanları sonrası. Afiş her fırsatta sonra anında günceller. Yani rekabet hiç bitmez.

SİZİN SKORLARINI Paramparça
Dünyayı sarsan puanları için hiper hız girmek için ATEŞ moduna salmak.

OYNA & KARAKTERLERDEN A CAST UPGRADE
Sonic, Knuckles ve ünlü karakterleri bir ev sahibi olarak oynayın. Onları göklere uçmak yardım için kendi benzersiz hareketleri ve yetenekleri yükseltin.

Chao GÜCÜ AÇMA
Sonic evrenin bir efsanevi Chao askere! Tüm Chao sen, gizli yüzük ve daha birçok benzersiz yetenekleri için arama badniks etmenize yardımcı bulun!

Yenilikler

Optimizations and refinements to improve your game experience.

Ek bilgiler

Güncellendi : 3 Şubat 2015
Boyut : 44M
Yükleme sayısı : 5.000.000 – 10.000.000
Mevcut Sürüm : 1.5.1
Gereken Android sürümü : 4.0 ve üzeri
İçerik Derecelendirme : Çocuk
Uygulama İçi Ürünler : Bir öğenin fiyatı: TL2,08-TL209,99

APK DOWNLOAD Click

Önerilen

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir)

Way of Retribution: Awakening v2.370 (Mod Apk Hileli indir) Oyun özellikleri: The Düşmanla her karşılaşma …

Bir cevap yazın