SpellForce 3 Hilesi indir

0

SpellForce 3 Hilesi indir

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Süper Sağlık
Numpad 2: Süper Odak
Numpad 3: Güç Ayarı
Numpad 4: Desterity Set
Numpad 5: İstihbaratı Ayarla
Numpad 6: Set Anayasa
Numpad 7: Set Willpower
Numpad 8: Öznitelik Noktalarını Ayarla
Numpad 9: Yetenek Puanlarını Ayarlayın
Numpad 0: Set Gold
Numpad /: XP’yi ekle
Numpad *: Set Wood
Numpad -: Set Taş
Numpad +: Set Iron Bar
Numpad: Set Yiyecek
End: Set Arya İksir / Siyah Kül Pudrası / Blessed Lenya
Ana Sayfa: Sınırsız İksir Kullanımı
Sayfa Başına: Anlık Ömür süreleri
Sayfa Aşağı: Anında Birimler ve Yükseltmeler
Takın: Set Demir
Sil: Set Lenya Paketi / Arya Cask / Siyah Kül
.:> Parti Seviyesini Yoksay Aboneliklerini Aç

Notlar:

Numpad 1: Süper Sağlık – ÖNEMLİ! ONE ünitesini tıklamalısınız, daha sonra üniteyi ufak bir mesafeye hareket ettirin ve sonra seçenek tuşuna bastığınızda sağlık düzgünlüğüne geri dönersiniz ve bazı ünitelerde sağlığı yüksek ayarlar ve sağlık yüksek kalır. Sağlık, bazı birimlerde maksimum saate sıfırlanabilir.

Numpad 2: Süper Odak – ÖNEMLİ! ONE ünitesini tıklamalısınız, daha sonra üniteyi ufak bir mesafeye hareket ettirin ve daha sonra seçenek tuşuna basın, böylece Odaklanma tekrar tam olarak ayarlayın ve bazı ünitelerde Odak yüksek ayarlayın ve Odak yüksek kalacaktır. Odak bazı birimlerde maksimum FOcus’a sıfırlanabilir.

Numpad 3: Güç Ayarı – ÖNEMLİ! ONE ünitesini tıklamalısınız, daha sonra üniteyi ufak bir mesafeye hareket ettirin ve o zaman ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın.

Numpad 4: Desterity Set – ÖNEMLİ! ONE ünitesini tıklamanız gerekir, daha sonra üniteyi ufak bir mesafeye hareket ettirin ve o zaman ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın.

Numpad 5: Zekayı Ayarlayın – ÖNEMLİ! ONE ünitesini tıklamalısınız, daha sonra üniteyi ufak bir mesafeye hareket ettirin ve o zaman ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın.

Numpad 6: Set Anayasa – ÖNEMLİ! ONE ünitesini tıklamalısınız, daha sonra üniteyi ufak bir mesafeye hareket ettirin ve o zaman ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın.

Numpad 7: Set Willpower – ÖNEMLİ! ONE ünitesini tıklamalısınız, daha sonra üniteyi ufak bir mesafeye hareket ettirin ve o zaman ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın.

Numpad 8: Öznitelik Noktalarını Ayarlayın – ÖNEMLİ! ONE ünitesini tıklamalısınız, daha sonra üniteyi ufak bir mesafeye hareket ettirin ve o zaman ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın. İstatistikleriniz çok yüksekse oyunda öznitelik puanları ayarlayamazsınız.

Numpad 9: Beceri Puanlarını Ayarlayın – ÖNEMLİ! ONE ünitesini tıklamalısınız, daha sonra üniteyi ufak bir mesafeye hareket ettirin ve o zaman ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın.

Numpad 0: Set Gold – eğiticide gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın. Ardından arttığını görmek için altını kazanmanız veya harcamanız gerekir.

Numpad /: XP’yi ekle – eğiticide gösterilen değeri eklemek için tuşuna basın. Her basın daha fazlasını ekler. XP’nin yeterince yüksek olması halinde, arttığını veya yükseltildiğini görmek için XP kazanmanız gerekir.

Numpad *: Ahşabı ayarla – eğiticide gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın.

Numpad -: Taşı ayarla – eğiticide gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın.

Numpad +: Set Iron – tuşuna basın ve eğiticide gösterilen değere ayarlayın.

Numpad.: Yiyecek Set – eğiticide gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın.

Bitir: Arya İksiri ayarlayın – eğiticide gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın.

Ev: Sınırsız İksir Kullanımı – açık konuma getirin ve sonra iksirleri veya belli sayıda kullanıma sahip öğeleri kullandığınızda, değer düşmeyecektir.

Page Up: Anında Cooldown’lar – Bunu açıp kapatın ve çoğu spell cooldown’ları ve yetenekleri daha hızlı kullanılabilir.

Page Down: Anında Birimler ve Yükseltmeler – bunları açın ve hızlı bir şekilde yükseltebilir ve birimleri hızlı bir şekilde dağıtabilirsiniz. Birimler oluştururken yardımcılarınız kaynaklarını hala getirmek zorunda kalacaklar, ancak kaynaklar getirildikten sonra birim hızlı bir şekilde oluşturuluyor. AI ekipleri için bu işe yarayabilir, bu yüzden en iyi kullanımı, ihtiyaç duyduğunuz şeyi yükseltmek, ihtiyaç duyduğunuz birlikleri oluşturmak, daha sonra kapatmak için kullanmaktır.

Ekle: Demir ayarlayın – eğiticide gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın.

Sil: Eğiticide gösterilen değere ayarlamak için Lenya Paket / Arya Cask / Siyah Kül – tuşuna basın.

.>: Parti Seviyesini Yoksay Yeteneklerini Aç – bunları açınız ve doğru Parti Seviyesi olmasanız bile mevcut olan yetenekleri yükseltebilirsiniz.

İNDİR:

SpellForce 3 Hilesi indir

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya