Çarşamba , Aralık 7 2022

SpellForce 3 Oyun Hile Multihack indir

SpellForce 3 Oyun Hile Multihack indir

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Süper Sağlık
Numpad 2: Süper Odak
Numpad 3: Kuvvet Ayarla
Numpad 4: Desterity’yi Ayarla
Numpad 5: Zekayı Ayarla
Numpad 6: Anayasa ayarla
Numpad 7: İrade Gücünü Belirle
Numpad 8: Öznitelik Noktalarını Ayarla
Numpad 9: Yetenek Puanlarını Ayarla
Numpad 0: Altın Ayarla
Numpad /: XP ekle
Numpad *: Ahşap Ayarla
Numpad -: Taş Seti
Numpad +: Set Demir Bar
Numpad.: Yiyecek Seti
Bitiş: Set Arya İksiri / Kara Külü Poweder / Blessed Lenya
Home: Sınırsız İksir Kullanımı
Sayfa Up: Anında Cooldowns
Sayfa Aşağı: Anında Birimler ve Yükseltmeler
Takın: set demir
Sil: Set Lenya Paketi / Arya Cask / Siyah Kül
.>: Parti Düzeyini Unlock Yeteneklerini Yoksay
<,: Ürün Öğesi Çarpanı

Notlar:

Numpad 1: Süper Sağlık – ÖNEMLİ! BİR üniteyi tıklatmanız, ardından üniteyi küçük bir mesafeye taşımanız ve daha sonra opsiyon tuşuna basarak sağlığınızı tam olarak ayarlayınız ve bazı birimlerde sağlığın yüksekliğini ve sağlığının yüksek kalacağını unutmayın. Sağlık bazı birimlerde maksimum sağlığa sıfırlanabilir.

Numpad 2: Süper Odak – ÖNEMLİ! ONE ünitesini tıklatmanız, sonra üniteyi küçük bir mesafeye taşımanız ve daha sonra opsiyon tuşuna bastıktan sonra Odaklanmayı tam olarak ayarlamalısınız ve bazı birimlerde Odak yüksekliğini ayarlayacak ve Odak yüksek kalacaktır. Odak bazı birimlerde maks.

Numpad 3: Gücü Ayarla – ÖNEMLİ! ONE birimine tıkladıktan sonra üniteyi küçük bir mesafeye taşıyın ve daha sonra, o ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın.

Numpad 4: Set Desterity – ÖNEMLİ! ONE birimine tıkladıktan sonra üniteyi küçük bir mesafeye taşıyın ve daha sonra, o ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın.

Numpad 5: Zeka Ayarı – ÖNEMLİ! ONE birimine tıkladıktan sonra üniteyi küçük bir mesafeye taşıyın ve daha sonra, o ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın.

Numpad 6: Anayasa ayarla – ÖNEMLİ! ONE birimine tıkladıktan sonra üniteyi küçük bir mesafeye taşıyın ve daha sonra, o ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın.

Numpad 7: İrade Gücünü Belirle – ÖNEMLİ! ONE birimine tıkladıktan sonra üniteyi küçük bir mesafeye taşıyın ve daha sonra, o ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın.

Numpad 8: Öznitelik Noktalarını Ayarla – ÖNEMLİ! ONE birimine tıkladıktan sonra üniteyi küçük bir mesafeye taşıyın ve daha sonra, o ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın. İstatistikleriniz çok yüksekse, oyunda özellik puanlarını ayarlayamazsınız.

Numpad 9: Yetenek Puanlarını Belirle – ÖNEMLİ! ONE birimine tıkladıktan sonra üniteyi küçük bir mesafeye taşıyın ve daha sonra, o ünitenin değerini eğiticide gösterilen değere ayarlamak için seçenek tuşuna basın.

Numpad 0: Set Gold – antrenörde gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın. Ardından, artmış olduğunu görmek için altın kazanmak ya da harcamanız gerekecektir.

Numpad /: Add XP – eğitmende gösterilen değeri eklemek için tuşuna basın. Her basın daha fazlasını ekler. XP’nin yeteri kadar yüksek olup olmadığını görmek için XP kazanmanız veya seviyeyi yükseltmeniz gerekecektir.

Numpad *: Set Wood – eğiticide gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın.

Numpad -: Set Stone – eğiticide gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın.

Numpad +: Set Iron – antrenörde gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın.

Numpad.: Set Food – antrenörde gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın.

Bitiş: Arya İksiri’ni ayarlayın – eğiticide gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın.

Ana Sayfa: Sınırsız İksir Kullanımı – Açma ve belirli sayıda kullanım içeren iksir veya eşya kullandığınızda, değer azalmayacaktır.

Page Up: Anında Cooldowns – bunu aç ve en büyünün cooldown’ları ve yetenekleri daha hızlı bir şekilde tekrar kullanılabilecek.

Sayfa Aşağı: Anlık Birimler ve Yükseltmeler – bunu açıp hızlı bir şekilde yükseltebilir ve birimleri hızla dağıtabilirsiniz. Birimler oluştururken yardımcılarınız hala kaynakları getirecektir, ancak kaynaklar bir kez getirildiğinde birim hızlı bir şekilde oluşturulmaktadır. Bu, AI ekipleri için işe yarayabilir, bu yüzden en iyi kullanımı açmak, ihtiyacınız olanı yükseltmek, ihtiyacınız olan birlikleri oluşturmak, sonra geri dönmek.

Insert: Set Iron – eğiticide gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın.

Sil: Lenya Paketi / Arya Cask / Black Ash ayarını yapın – eğiticide gösterilen değere ayarlamak için tuşuna basın.

.>: Parti Seviye Kilit Açma Yeteneklerini Yoksay – bunu aç ve henüz doğru Seviye Seviyesi olmasanız bile kullanılabilen yetenekleri yükseltebilirsiniz.

<,: Öğe Çarpanı Bırak – seçeneği açık duruma getirin, ardından envanterden çoğaltmak istediğiniz öğeyi bırakın ve ardından geri alın. Yazılan değer, eğiticide

İNDİR:

SpellForce 3 Oyun Hile Multihack indir

[sociallocker id=157874]Teşekkürler.[/sociallocker]

Önerilen

Royal Match v 6140 Apk Mod

Royal Match v 6140 Apk Mod Royal Match’de, King Robert’ın Royal Castle’ı harika bir zevkle …

Bir cevap yazın