Cumartesi , Ekim 1 2022

Stage Dive Legends v1.1.4 Hileli APK indir

Stage Dive Legends v1.1.4 Hileli APK indir

Stage Dive Legends v1.1.4 Hileli APK indir

İster New York, London, Berlin, ister Paris olsun – turnen seni dünyanın her yerindeki şehirlere götürecek! Bu efsanevi rock yıldızı destanının sonsuz eğlencesine katıl ve her rock gösterisinin en muhteşem anını yaşa: Sahne dalışı!
Gitarını parçala, koş ve coşan kalabalığın üzerine atla! Konser salonunda sörf yap ve çıldıran hayranlarının elleri üzerinde gez. Çılgın numaralar yap, altın sikkeler topla ve toplanan kalabalığı eğlendirmek için müthiş güçlendiriciler kullan! Bomba, muz ve bazen de burger gibi uçan eşyalardan kaçın.

‘Stage Dive Legends’, bolca heyecan ve eğlence sunan, süper hızlı akan bir oyun. Hard rock parçaları eşliğinde oyna, sahne arkasına git, en sevdiğin rock yıldızını kişiselleştir ve rekorları kırmanın en iyi yolunu bul! Dünyanın her yerindeki şehirlerde geçen bir yarışta, çok sayıda görev keşfet. Yeteneklerini kanıtla ve gerçek bir stage dive efsanesi ol! Let’s rock!

Özellikler:
OYNAMAK İÇİN ÜCRETSİZ
✔ Muhteşem dünya turnesi
✔ Ustalara meydan okuyan görevler
✔ Çılgın güçlendiriciler topla
✔ Kendi rock yıldızını kişiselleştir
✔ Kendi rekorunu kır
✔ Hard rock oyun müzikleri
✔ Tam tablet desteği
✔ Google Play oyun servislerini destekler!

‘Stage Dive Legends’ oyununu ÜCRETSİZ olarak oynayabilirsiniz, çeşitli öğeler uygulama içi satın alma yoluyla ulaşılabilir. Cihazınızda yanlışlıkla veya istemeden yapılabilecek satın alma işlemlerini önlemeye yardımcı olması için Google Play Store uygulamasında şifre korumasını açabilirsiniz.

Gamepad’ini al ve bambaşka bir Android oyun tarzı deneyimini yaşa – aşağıdaki kontrol cihazları için sağladığımız yepyeni destek sayesinde: Xbox 360, PlayStation, Samsung Smartphone Gamepad, NVIDIA SHIELD, Mad Catz M.O.J.O., Moga Pro ve çok daha fazlası!

Stage

DOWNLOAD:

Stage Dive Legends v1.1.4 Hileli APK indir

Önerilen

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod

Pandaclip: The Black Thief v 1.7.3 Apk Mod MUHTEŞEM HİKAYE • Karakter ifadeleriyle Görsel Roman …

Bir cevap yazın