Star Girl v3.6 Enerji Elmas Hileli Apk indir

1

Star Girl 3.6 Enerji Elmas Hileli Apk indir

unnamed

Name of Game: Star Girl
Version: 3.6
Root Needed?: NO

Name of Cheat(s):
– Infinite Coins
– Infinite Diamonds
– Infinite Energy
– Anti-Ban

Instruction(s):
– Download
– Install and Enjoy!

DOWNLOAD

Star Girl v3.6 Enerji Elmas Hileli Apk indir

Star Girl sizi, kariyerini bir süperstar olarak inşa etmeye başlamış ve bu yoldayken aynı zamanda dolu dolu eğlenen azimli bir ünlünün yüksek topukları üstüne koyuyor!

Bakışları üzerinizde topladınız, ancak bir star olmak için bundan daha fazlası gerekir! İster şarkıcılık, ister oyunculuk, ister modellik olsun; kendi seçeceğiniz bir kariyerde emin adımlarla yürüdüğünüzden emin olun. Zirveye çıkmak için sıkı çalışın, böylece kendinizi en popüler moda ve yaşam tarzı dergilerinin kapaklarında bile bulabilirsiniz! İlk izlenimlerin en önemli olduğunu sakın unutmayın; bu yüzden, modayı en sıkı şekilde takip eden şehirlerden birinde olduğunuz için, yalnızca en son moda kıyafetleri giydiğinizden emin olun!

Elbette, her star aktif bir sosyal yaşama ihtiyaç duyar; bu sebeple arkadaşlarınızla takılın ve beyaz atlı prensinizi bulmak için, şehirdeki en ateşli erkeklerle çıkın. Fotoğraflar çekebilir ve hatta bunları Facebook arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz!

Sizin gibi yükselen bir star için sınır, gökyüzüdür! Herkese, bir Star Girl olmak için gereken ne varsa sizde olduğunu gösterin!

Özellikler:
Çok çeşitli, modaya uygun giysi ve aksesuar
Üç ana kariyer seçeneği: şarkıcı, oyuncu, model
Çeşitli iş ve görevleri tamamlayarak para kazanın
Daha fazla para ve eşi benzeri olmayan giysiler kazanmak için eğlenceli oyunlar oynayın
Rüyalarınızın erkeğini bulmak için, Flört ve Sohbet edin
Star Chat aracılığıyla, ünlülerle etkileşimli konuşmalar başlatın!

*Oyunun, İngilizce, İtalyanca, İspanyolca, Portekizce, Almanca, Fransızca, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince, Japonca ve Korece versiyonları mevcuttur!*

** Uygulama ücretsiz olsa da lütfen kullanıcıların kendi oyun deneyimlerini geliştirmek adına gerçek parayla satın alabileceği ücretli içerikler barındırdığını aklınızdan çıkarmayın. Bu uygulamada yapılmış uygulama içi alımları, Google Oyun Mağazası uygulaması ayar sayfasından etkinleştirilebilen şifre korumasını kullanarak kontrol edebilirsiniz. **

All statements or information contained in the responses, replies and/or answers in “Star Girl” are generated and powered by a 3rd party engine (API) and are the sole responsibility of such 3rd party engine (API) and not of Animoca. The fact that a particular statement or information contained in the responses, replies and/or answers is used in “Star Girl” does not mean that Animoca has endorsed that statement or information in any way or verified the accuracy, completeness or usefulness of any statement or information. Under no circumstances will Animoca be responsible for any loss or damage resulting from anyone’s reliance on statements or information contained in the responses, replies and/or answers in “Star Girl”

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya

1 YORUM