Pazartesi , Ocak 25 2021

StarCrawlers: Hileleri +11 v1.0

StarCrawlers: Hileleri +11 v1.0

StarCrawlers: Hileleri +11 v1.0 Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitmen üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Yakalama Birimi

Numpad 2: İyileştirme Birimi

Numpad 3: HP’yi ekle

Numpad 4: Doğruluk Ekleme

Numpad 5: Seviye Ekle

Numpad 6: XP’yi ekle

Numpad 7: Yetenek Puanları Ekle

Numpad 8: Kalkanlar Ekleyin

Numpad 9: Para Ekle

Numpad 0: Envanter Boyutunu Artır

Numpad /: Sınırsız Eon Küpleri

Notlar:

Numpad 1: Capture Unit – Aşağıdaki birçok seçenek çalışmadan önce bu seçeneği FIRST kullanmalısınız! Bunu kullanmak için oyununuzu yükleyin ve oyunda iken, savaşta olmadığınız ekranda olmalısınız ve oyundaki tüm farklı lokasyonlara erişebilirsiniz. Ardından, karakterleri açmak için GENEL GÖRÜNÜM düğmesine basın (küçük bir şekil ile beyaz bir daireye benzemektedir). Sonra LOADOUT düğmesini tıklatmalısınız. Daha sonra, Yakalama Birimini etkinleştirmek için bu düğmeye basabilirsiniz. Ardından, etkilemek istediğiniz karakteri seçmek için ekranın üst orta bölümündeki karakter adının yanındaki ok düğmelerini kullanın. Tek bir karakteriniz varsa tekrar LOADOUT düğmesine tıklayın. Ardından, o karakteri etkilemek için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz. Aşağıdaki seçeneklerden birini kullandıktan sonra, LOADOUT düğmesini değiştirdiğinizi görmek için tekrar yükleyin.

Numpad 2: Heal Unit – Yukarıda anlatıldığı gibi Capture Unit seçeneklerini takip ettiğinizden ve değeri kilitlemek ve değiştiğini görmek için bu seçeneği kullanmadan önce ve sonrasında LOADAOUT düğmesine bastığınızdan emin olun.

Numpad 3: HP’yi ekle – Yukarıda açıklanan şekilde Capture Unit (Yakalama Birimi) seçeneklerini takip ettiğinizden ve değerini kilitlemek ve değiştiğini görmek için bu seçeneği kullanmadan önce ve sonrasında LOADAOUT düğmesine bastığınızdan emin olun.

Numpad 4: Doğruluk Ekle – Yukarıda açıklandığı gibi Capture Unit (Yakalama Birimi) seçeneklerini takip ettiğinizden ve değeri kilitlemek ve değiştiğini görmek için bu seçeneği kullanmadan önce ve sonrasında LOADAOUT düğmesine bastığınızdan emin olun.

Numpad 5: Add Level – Yukarıda anlatıldığı gibi Capture Unit seçeneklerini takip ettiğinizden ve değeri kilitlemek ve değiştiğini görmek için bu seçeneği kullanmadan önce ve sonrasında LOADAOUT düğmesine bastığınızdan emin olun.

Numpad 6: Add XP – Yukarıda anlatıldığı gibi Capture Unit seçeneklerini takip ettiğinizden ve değeri kilitlemek ve değiştiğini görmek için bu seçeneği kullanmadan önce ve sonrasında LOADAOUT düğmesine bastığınızdan emin olun.

Numpad 7: Beceri Puanları Ekle – Yukarıda açıklandığı gibi Yakalama Birimi seçeneklerine uyduğunuzdan ve değerini kilitlemek ve değiştiğini görmek için bu seçeneği kullanmadan önce ve sonrasında LOADAOUT düğmesine bastığınızdan emin olun.

Numpad 8: Add Shields – Capture Unit seçeneklerini yukarıda tarif edildiği gibi uyguladığınızdan ve değerini kilitlemek ve değiştiğini görmek için bu seçeneği kullanmadan önce ve sonrasında LOADAOUT düğmesine bastığınızdan emin olun.

Numpad 9: Para Ekle – yukarıda açıklandığı gibi Yakalama Birimi seçeneklerine uyduğunuzdan ve değeri kilitlemek ve değiştiğini görmek için bu seçeneği kullanmadan önce ve sonrasında LOADAOUT düğmesine bastığınızdan emin olun.

Numpad 0: Envanter Boyutunu Artırın – Yukarıda açıklandığı gibi Yakalama Birimi seçeneklerine uyduğunuzdan ve değerini kilitlemek ve değiştiğini görmek için bu seçeneği kullanmadan önce ve sonrasında LOADAOUT düğmesine bastığınızdan emin olun.

Numpad /: Sınırsız Eon Cubes – Bunu kullanmak için Black Market’e girmeniz ve denemek ve satın almak için CUBES’a mal olan bir silahı sağ tıklayın. Yeterli küpünüz yoksa, sorun değil. Sonra bu seçeneği açın ve tekrar deneyin. Maddeyi satın almanız gerekir ve harcayacak daha fazla küpünüz olur.

İNDİR:

StarCrawlers: Hileleri +11 v1.0 İNDİR

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir yorum

  1. Kardeş siz dosya yayımlarken hiç deneme yapmıyor musunuz ya ? Bu full dürüm değil ki.. Full gibi gösterip +11 bari yazmayın veya belirtin yani

Bir cevap yazın