Stick War: Legacy Apk v1.2.5 Mod Android Hileli indir

0
Stick War: Legacy

Stick War: Legacy Apk v1.2.5 Mod Android Hileli indir Tüm zamanların en popüler ve en yüksek puan alan web oyunlarından biri şimdi cep geliyor!

Oyun Stick War, en büyük, en eğlenceli, zorlu ve addicting sopa rakam oyunlarından biri oynayın. Oluşumlarda ordu kontrol etmek veya her üniteyi oynamak, her Stickman tam bir kontrole sahip. Birimleri kurmak, maden altın Kılıç, Spear, Archer, Mage ve hatta Dev şekilde öğrenmek. Düşman heykeli Destroy ve tüm Bölgeler yakalar.

Inamorta denilen bir dünyada, kendi bireysel ulusların teknoloji ve egemenliği için mücadeleye adamış ayrımcılık ülkeler tarafından çevrili konum. Her milletin kendine özgü savunmak için bir yol ve saldırı geliştirdi. Kendi benzersiz zanaat gurur din silah dönüm noktasına ibadet saplantı haline gelmiş. Her yaşam tarzlarını tek yolu olduğuna inanıyoruz, ve orada liderleri ilahi müdahale olarak iddia eden, ya da … savaş bunu bilecek, tüm diğer ulusların kendi politikalarını öğretim için varız.

Diğerleri olarak bilinir: “Archidons” okçu şekilde, “Swordwrath” kılıç “Magikill” büyücünün yolu ve “Speartons” Mızrak yolu yolu.

Sen “Sipariş” olarak adlandırılan milletin lideri, yolunuzu barış ve bilginin olduğunu senin insanların tanrılar olarak silahlarını ibadet yoktur. Bu çevredeki uluslar tarafından sızma için size bir iz yapar. Savunmak için tek şansı, yol boyunca her milletin teknoloji ilk saldırı ve elde etmektir.

Stick War: Legacy
Stick War: Legacy
Stick War: Legacy
Stick War: Legacy
Stick War: Legacy
Stick War: Legacy

DOWNLOAD:

Stick War: Legacy Apk v1.2.5 [Mod Money/Point]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya