Cuma , Ekim 23 2020

Stickman Revenge 3 v1.0.6 Mod Apk Hile indir

Stickman Revenge 3

Stickman Revenge 3 v1.0.6 Mod Apk Hile indir Çöp Adam İntikamı 3 – stickman Revenge serisinin muhteşem geri dönüş uluslararası oyun pazarı devrildi.

Çöp Adam Revenge oyunu takipçileri hala sıkı Giyotin ve Çöp Adam İntikamı eski sürümü vecd grafik duygu unutmadık. Ve Çöp Adam mücadele ve bu intikam son sürümünde ne bekleyebilirsiniz ki? Bu intikamı bitirmek veya olmaz olsun?

Çöp Adam İntikamı 3 (Çöp Adam kavga) yeni bir görünüm ile geri gelecektir. zalim canavar ve Çöp Adam Revenge 2. benzeri görülmemiş özellikler onların engelleri – düşman yok etmek için hazır olun

### Grafik yeni bir seviyeye güncellendi.

Eski Çöp Adam İntikamı görüntülerin başarısını sürdürdüğünü, yeni sürümü mutlak kontrast ve dramatik renk ile etkileyicidir ve her ayrıntı oyunculara (Çöp silahı, Çöp Adam savaşçı ve hayvan sisteminin tür) çekecektir.
### Karakter sistemi, her zamankinden daha çeşitlendirilmiş ve inanılmaz yükseltildi.

Karakter sistemi – stickman Ligi 3 farklı tarzlarda 3 Stickmans vardır. Her Çöp Adam kendi mücadele özelliğine sahiptir ve farklı silah ve oyuncular için yepyeni bir deneyim getiriyor Çöp Adam silahı kullanır.

### Hayvan sistemi çeşitlendirilmiş
Çöp Adam Revenge 3, Kahramanlar Çöp Adam 2 sürümünde görülmemiş Pet sistemi sonradan edilmiştir.
Evcil hayvan türleri şunlardır: ikramiye artırmak ve skoru ve Stickman için pist daha fazla para kazanacaktır Melekler, Ghosts, Köpekler, Domuzlar ve Kelebek. Onlar da büyük savaşçılar.

### Beceri
Her karakter için eşsiz beceri sistemi
Beceri Çöp Adam ve Çöp savaşçıları güçlerini defalarca artırmak ve bir bakışta düşmanları temizlemek yardımcı olur. savaşçılar da hızlı canavar yok etmek Çöp Adam silahı kullanabilir.
### Zalim Patron sistem emsal görülmemiş oldu

Çöp Adam Revenge 3, Çöp Adam ve Çöp savaşçıları çeşitli şekil ve saldırı farklı mod ile canavarlar yüzleşmek zorunda değil, aynı zamanda inanılmaz güç ile en tehlikeli Grup Boss canavar yok etmek değil sadece.

Neden hemen Çöp Adam Revenge 3 indirmek ve kana susamış canavarlar yok, Çöp Adam ve ailesi için intikamı yolculuğa devam ve dünya için adalet aramak için cesur savaşçı biri olamaz.

Çöp Adam Revenge 3 indir – Lig stickman ve oranı 5 * eğer bu Çöp Adam mücadele gibi!

Stickman Revenge 3
Stickman Revenge 3
Stickman Revenge 3
Stickman Revenge 3
Stickman Revenge 3
Stickman Revenge 3

DOWNLOAD:

Stickman Revenge 3 v1.0.6 (Mod Apk Money) – PCLOUD

DOWNLOAD:

 Stickman Revenge 3 v1.0.1 (Mod Apk Money) – USERCLOUD

 Stickman Revenge 3 v1.0.1 (Mod Apk Money) – UPLOADED

Önerilen

Toca Hair Salon 4 Apk Mod

Toca Hair Salon 4 Apk Mod Toca Hair Salon 4 v1.7.0-play (Mod Apk) Toca Hair …

Bir cevap yazın