Pazartesi , Eylül 21 2020

Survivalcraft v1.27.2.0

Survivalcraft

Survivalcraft

Sen sonsuz bloklu dünyanın kıyısında mahsur edilir. , Keşfet maden kaynakları, el sanatları araçları ve silahlar, tuzaklar yapmak ve bitkiler büyümek. Gıda ve kaynaklar için Tailor giysi ve av hayvanları. Soğuk geceler hayatta ve online dünyalar paylaşmak için bir barınak inşa. Avcılardan korumak için atları, deve veya eşek ve sürü sığır Ride. Patlayıcılarla kaya yolumuzu vuruyoruz. Karmaşık elektrik cihazları oluşturun. Olasılıklar, bu uzun soluklu sanal hayatta kalma ve inşaat oyun serisinin sonsuzdur.

Bu Survivalcraft ve 28 sürüm, ve paçalı don, çorap, fedoras ve sandaletler de dahil olmak üzere yeni giysi bol, ekler. Kolay zanaat campfires sıcak kalmak ve gece boyunca uzak saldırganlar tutmaya yardımcı olacaktır. Uysal geyik arazi dolaşmak. Tüm oyun kodu tamamen yeni bir motor taşıdık olmuştur ve karanlık derinlikleri daha iyi sırlarını gizleme ile uygun bir fizik tabanlı su şeffaflık var. Şimdi 6 envanter yuvası var, ve yaratıcı envanter tamamen size giysi 300 üzerinde ürün anında erişim sağlayan, elden olmuştur. Sandıklar otomatik onlara atılan öğeleri toplamak olacak, ve yaratıcı modda patlayıcı yıldırım çağırabilir!

Sonsuz dünyalar, mağaralar, mantık elemanlarını (elektrik), hava, tekneler, ridable hayvanlar, patlamalar, giysi, zırh ve daha birçok: Survivalcraft mobil cihazınıza Minecraft PC sürümünde seviyorum özellikler getiriyor. Kendi gerçekçi, hayatta kalma temalı tarzı korurken böylece yapar.

Survivalcraftd

DOWNLOAD:

Survivalcraft v1.27.2.0

Önerilen

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir

Dragon x Dragon -City Sim Game 1.5.89 Mod Apk Hile indir En iyi ejderha oyunu! …

Bir cevap yazın