Taichi Panda: Heroes v1.3 Apk mod Hileli indir

0
Taichi Panda: Heroes

Taichi Panda: Heroes v1.3 Apk mod Hileli indir

 

Geri uzun Taichi Panda ile büyülü kargaşa ve güçlü panda savaşçı bir krallıkta unutulmuş bir zamana yolculuk: Kahramanlar. Online açık dünya RPG hissi heyecan verici eylem ve ilginç macera keşfetmek toplayın ve efsanevi şampiyonların da grubu yönetmek! Aramayı duyun ve kahramanlar katılın!

Çarpıcı Taichi Dünya dönmek

Taichi Panda gün önce geri seyahat ve gelişen fantezi krallık keşfetmek. haydutlar ve Brawlers, mistikler ve manyaklar geniş ve heyecan verici bir dünya, PC kaliteli grafikler sunduğu tüm keşfedin. Gerçek gök şampiyon mücadele, hack, bash gibi olur ve bir hızlı tempolu ve 3D aksiyon macera zenginlikleri ve zafer için yol kesti!

Heroes senin Ordusu komuta

Taichi Panda ile benzersiz ve güçlü kahramanlar geniş bir yelpazeye kontrol altına almak: Heroes ‘yenilikçi çoklu karakter sistemi. kendi güçleri toplayın ve gün ele geçirmek için sonsuz ordularını ve iğrenç yaratıklar ile mücadele, alan almak için takım seçin. Mix ve kahramanları maç ve strateji uygun ana karakteri değiştirin.

Land Uzak Köşeler keşfedin

Birçok harikalar onları keşfetmek için kahramanlar bekliyor, kıtada gizli yatıyordu! bilinmeyen içine girişim ve büyük ölçekli açık oyun dünyasında zenginlikleri, hazineleri ve zafer ortaya çıkarmak için içinde yaşamak terörü karşı karşıyadır. diğer oyuncular yanında savaş, özel misyonlar üstlenmesi ve oyuncu eylem açık oynatıcı ile hayatta kalmak için mücadele!

Efsanevi Eylem Müttefiklere katılın

Bahis sadakat ve bir online aksiyon macera arkadaşlar ile birlikte onur, güç, ya da zenginliğe için mücadele! müttefiklerinin yanında inanılmaz güç güçlü hayvanlar üzerine atın ve çevrimiçi Arenas ile nihai şampiyonu olmak için mücadele ediyoruz. Kendi efsanevi Taichi macera keşfetmek için ekipler ve Guilds arkadaşlarınızla katılın!

== Geç ==
hakkında daha fazla bilgi edinmek için resmi sitesini ziyaret edin : http://panda2.snail.com/en
toplum ve Facebook ve bizim resmi Forum hakkında daha fazla bilgi edinmek katılın:
Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/TaichiPanda2/
Topluluk Forum: http://panda2bbs.snail.com

Taichi Panda: Heroes
Taichi Panda: Heroes
Taichi Panda: Heroes
Taichi Panda: Heroes
Taichi Panda: Heroes
Taichi Panda: Heroes

DOWNLOAD

Taichi Panda: Heroes v1.3 Apk [Mod]

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya