Pazartesi , Mart 8 2021

Tap Orcs: Titans v1.2.3 Hileli Apk Mod Yeni Versiyon indir

Tap Orcs: Titans v1.2.3 Hileli Apk Mod Yeni Versiyon indir

Titans

Tap Orcs: Titans oyununa ait android cep telefonlarınıza oynayabileceginiz….mod hileli

apk yi indirip cep telefonlarınızda oynayabilirsiniz.

– Bir önceki yıl bin çiftlik çok tatlı, Cruel canavarlar ve Rogue Ritans ve Hobbit efsanesi bir klanlar Orc arazi destan olarak saldırıya ve Devastate her şeyi (hem insanları, ev, ağaç, hayvan …) yapılıyor vardı. Bir kral hobbit öne çıkıyor ve çatışma orkları bozulmadan için en kahraman arayışı kurşun vardı.
– İlk öfkeli savaş efsanesi, tüm kahramanlar Kral patronu Savaş efsanesi tarafından öldürüldü. Neyse ki, bizim için büyük King Lord arayışı hayatta. O bir plan ve karşı-saldırı inşa etmek için tüm hobbit yardımıyla gezegen üzerindeki tüm çağırmak şampiyon kahramanlar toplamaya karar verdi.
– Bu oyunda, tüm kötü niyetli devleri zalim ve koruyucu dünya barışını kırıp, güçlü ordusu destan kurmak için büyük bir Rabbin enkarne olacak. Oyunun her bölüm efendisi ve kahramanlar hobbit tüm titan efendisi öldürmek gerekir, destansı bir çiftlik fantezi arayışı. Mantıklı stratejilerle, sen Rabbine ve hobbit çiftlik destan yükseltebilirsiniz.
– Sen prestij sonra obje efsane çağırmak satın almak için emanetler alacaksınız. dilek (kumarhane) Eğer milyarder sikke tatlı oyun hediye harika bir hediye almak ve olabilir yerdir.
– Bunun yanı sıra, peri destan patron öldürmek için aniden Kral + şampiyonu çiftlik kahramanlar çift güç olur destan Titans veya altın ve özel beceri çok alacak macera hediye sağlar. Özellikle, oyun sadece satın almak ve oyun ve ekranı cihazınızı dokunun gerek kullanmak, özellik otomatik tatlı musluk canavar sağlar.

DOWNLOAD:

Tap Orcs: Titans v1.2.3 APK Моd (Free shopping)

Önerilen

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir

Dark Riddle: Classic 1.0.2 (Mod Apk) – Android Klasik Oyun indir İsteklerinize göre Dark Riddle’ın …

Bir cevap yazın