Çarşamba , Mart 3 2021

Tempest Hile Max,Point,skill ve Altın Modu Daha Fazlası Burda

Tempest Hile Max,Point,skill ve Altın Modu Daha Fazlası Burda

Bu eğiticinin etkinleştirilmesi:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Trainer Activated’ dinleyin.

İstenilen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğitici üzerinde değiştirilebilir.

Eğitici Seçenekleri:

Numpad 1: Gemi Bilgilerini Yakala

Numpad 2: Gövdeyi Sıfırla

Numpad 3: Süper Max Gövde

Numpad 4: Yelkenleri Sıfırla

Numpad 5: Süper Max Yelkenleri

Numpad 6: Partiyi Sıfırla

Numpad 7: Süper Max Parti

Numpad 8: Yakalanan Altın Miktarı

Numpad 9: Masif Altın

Numpad 0: Beceri Puanları Al

Numpad /: Beceri Puanı Miktarını Ayarla

Numpad *: Anında Yeniden Canonlar

Notlar:

Numpad 1: Gemi Bilgisi Yakala – oyunda olduğunuzda ve teknelerinizi, yelkenlerinizi ve parti değerinizi görebildiğinizde bunu yakalamak için aşağıdaki seçenekleri kullanacak şekilde basın.

Numpad 2: Reset Hull – Bu, tekneyi% 100’e kadar dolduracaktır.

Numpad 3: Super Max Hull – Bu geçici olarak geniş bir gövde verecektir. Ardından, gemi teknenizi yeni değere tekrar doldurmak için sıfırlama tekne kullanmanız gerekecektir. Bunu geçici olarak geminize yüksek değer vermek için kullanabilirsiniz. Dövüş sırasında veya alanlarda dolaşırken sıfırlayabilir, bu yüzden üzerinde tutun ve üzerinde dikkatli olun.

Numpad 4: Reset Sails – Bu, tekneyi% 100’e kadar dolduracaktır.

Numpad 5: Süper Max Yelken- bu geçici olarak size büyük bir yelken değeri verir. Ardından, gemi yelkenlerini yeni değere tekrar doldurmak için sıfırlama yelkenlerini kullanmanız gerekecektir. Bunu geçici olarak geminize yüksek değer vermek için kullanabilirsiniz. Dövüş sırasında veya alanlarda dolaşırken sıfırlayabilir, bu yüzden üzerinde tutun ve üzerinde dikkatli olun.

Numpad 6: Partiyi Sıfırla – Bu, tekneyi% 100’e kadar dolduracaktır. Her koşulda çalışmayabiliriz.

Numpad 7: Süper Max Partisi – bu geçici olarak size büyük bir parti değeri vereceğim. Gemi partinizi yeni değere tekrar doldurmak için sıfırlama partisini kullanmanız gerekecektir. Bunu geçici olarak geminize yüksek değer vermek için kullanabilirsiniz. Dövüş sırasında veya alanlarda dolaşırken sıfırlayabilir, bu yüzden üzerinde tutun ve üzerinde dikkatli olun.

Numpad 8: Capture Gold Amount – altın miktarınızı görebildiğinizde kullanın. Bu değer yakalar, böylece değiştirmek için aşağıdaki seçeneği kullanabilirsiniz.

Numpad 9: Massive Gold – bol bol vermek için basın. Değişiklik izlemek için bazılarını harcamanız veya biraz kazanmanız gerekecek.

Numpad 0: Beceri Puanları Al – beceri puan miktarınızı görebildiğinizde kullanın. Bu değer yakalar, böylece değiştirmek için aşağıdaki seçeneği kullanabilirsiniz.

Numpad /: Beceri Nokta Miktarını Ayarlayın – size bol bilgi vermek için basın. Değişikliğini görmek için bunu harcadığınız Beceri Puanları ekranını girmeniz gerekecek.

Numpad *: Anında Yeniden Yükle Canons – bu güçlü seçenek, oyun içindeki tüm canonları, çekimler arasında fazla beklemeden büyük canon yuvarlak ateşleri yapar. Bunu kullanmadan önce yüksek gövde değerine sahip olduğunuzdan emin olmak için muhtemelen en iyisi. Normal duruma getirmek için kapanır. Bunu kullanarak düşman gemilerini hızla yok edebilirsiniz.

İNDİR:

Tempest Hile Max,Point,skill ve Altın Modu Daha Fazlası Burda İNDİR

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın