Pazar , Ocak 24 2021

The Council Hile Skill Points Effort Devils Thorn Royal Jelly Golden Elixir Carmelite Water

The Council Hile Skill Points Effort Devils Thorn Royal Jelly Golden Elixir Carmelite Water

Bu eğiticiyi aktifleştirmek:

Ana menüde F1 tuşuna basın.

‘Eğitmen Aktif’ için dinleyin.

İstenen kısayol tuşuna basın. Tüm kısayol tuşları eğiticiden değiştirilebilir.

Antrenör Seçenekleri

Numpad 1: Beceri Puanlarını Ayarla

Numpad 2: Çaba Noktaları Ekleme

Numpad 3: Devils Thorn ekle

Numpad 4: Royal Jelly ekle

Numpad 5: Karmelit Suyu Ekle

Numpad 6: Altın Elixir’i ekle

Notlar:

Numpad 1: Beceri Puanı Ayarla – bu seçenek SADECE oyunun en başında oyunun becerilerinizi seçebileceğiniz bölümde kullanılabilir. Oyun size 3 puan verir, ancak bu seçeneğe basabilir ve ardından bir puan harcayabileceksiniz ve bol miktarda olacaksınız. Eğiticideki değeri istediğiniz gibi, hatta negatif sayılarda bile değiştirebilirsiniz.

Numpad 2: Çaba Noktaları Ekle – envanteri açmak ve sahip olduğunuz GERÇEK sayısını not etmek için oyundayken I tuşuna basın. Eğiticide gösterilen değeri eklemek için tuşuna basın. Değeri neyse, hatta negatif sayılar için değiştirebilirsiniz. O zamandan daha fazla (genellikle 7 tanesi) daha fazla olmamak en iyisidir.

Numpad 3: Devils Thorn’u ekle – Envanteri açıp oyundaki GERÇEK sayısını not almak için oyundayken I tuşuna basın. Eğiticide gösterilen değeri eklemek için tuşuna basın. Değeri neyse, hatta negatif sayılar için değiştirebilirsiniz.

Numpad 4: Royal Jelly ekle – envanteri açmak ve sahip olduğunuz GERÇEK sayısını not almak için oyundayken I tuşuna basın. Eğiticide gösterilen değeri eklemek için tuşuna basın. Değeri neyse, hatta negatif sayılar için değiştirebilirsiniz.

Numpad 5: Carmelit Suyu Ekle – envanteri açmak ve sahip olduğunuz GERÇEK sayısını not etmek için oyundayken I tuşuna basın. Eğiticide gösterilen değeri eklemek için tuşuna basın. Değeri neyse, hatta negatif sayılar için değiştirebilirsiniz.

Numpad 6: Golden Elixir’i ekle – Envanteri açmak için oyundayken I tuşuna basın ve sahip olduğunuz GERÇEK sayısını not edin. Eğiticide gösterilen değeri eklemek için tuşuna basın. Değeri neyse, hatta negatif sayılar için değiştirebilirsiniz.

İNDİR:

The Council Hile Skill Points Effort Devils Thorn Royal Jelly Golden Elixir Carmelite Water İNDİR

Önerilen

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir

Endurance: space RPG/action 1.7.4 Yeni Versiyon MOD indir Aksiyon dolu ve ultra heyecan verici, hikaye …

Bir cevap yazın