The Survival Hunter Games 2 vC10.2 Apk Mod Hileli Android Oyun

0
The Survival Hunter Games 2

The Survival Hunter Games 2 vC10.2 Apk Mod Hileli Android Oyun

 

Biz gelişmiş bir uygarlık vardır. Hatta hayatta ve olan biri kıyamet gelen büyüdü. Biz diğer boyutları portallar açmak için yeteneği övünme teknik ve uhrevî ilerlemeler sağlam bir temele sahip bir dünya vardır. Bu, farklı sonuçları ve alternatif gerçeklik etkilerini incelemek amacıyla yapıldı. Bu alınan, ancak daha sonra düşünülemez oldu tüm güvenlik tedbirleri ile güvenli yeterince deney görünüyordu. Büyük bir elektrik kesintisi sırasında glitched destekleme sistemi sonrasında, her iki tarafta tarafından erişilen portalı tuttu güvenlik kalkanı indirildi ve vakum bu alter boyutlarda onları yakalama, kendi istasyonlarından birkaç ajanları yırtık …

Bu ajanlardan biri portal içinde emdi gibi, çünkü şimdi birkaç bin yıl önce erkek bir avuç tarafından yapılan bir seçim bütün dünya büyük ölçüde farklı bir boyutta sıkışıp ve vardır. Bu dünya her fırsatta tehlikelerle dolu bir hain bir yerdir. Yardım ulaşabilir kadar yardım ulaşabilir IF … Bu kasvetli dünyada hayatta kalmalıdır.

✲✲✲GAME PLAY✲✲✲
Bu oyun tamamen bazı şaşırtıcı özellikleri ile yüklü olarak geliyor! Bizim yeni oyun arayüzü son derece kullanıcı dostu olduğunu ve dokunmatik ekran zahmetsizce çalışmasına izin denetimleri, atlama, Crouch, sürat oynamak yeniden, amacı, ve daha fazlası ateş kolay sahiptir! Yeni menü ekranı haritası tarzı düzeyini seçin ve ayarları ekranını kapsar. Uç ekranlar ile yükleme sırasında haritalar arasında oyun hakkında fikir edinmek ve misyon tarzı talimatları ile her oyun başlar! Eğer ilk seviye başlamadan önce, bir elektrik kadar kazanmak için kısa bir video reklam izlemek istenir. Izlemek için tercih edebilir, ancak avantaj üzerinde kaybedersiniz. En kısa sürede başlar oyun s, entegre bir zamanlayıcı zaman geri saymaya başlayacaktır. Belirlenen süre içinde düzeyde yenmek mümkün iseniz, kalıcı bir silah kazanacaksınız. Eğer zamana karşı kazanmak yoksa, hala sadece kalıcı silah olmadan, oyun ilerlemek yapabilirsiniz. Güçlü Mücadele, daha akıllı düşman, bu oyun zekâ, gizli ve beceri yoğun bir savaş yapma! Düşmanları aşağı çekmek amacıyla el-el mücadele ve hassasiyet keyfini çıkarın. Senin bloklu silah toplamak ve amacı ve ateş için hazır olsun !!

Özellikler:
Dokunmatik yüzey kontrolleri ile dostu arayüzü -Kullanıcı
-Timers
-güçlendirmeler
-Ammo Ve silah toplamak
-Jump, Crouch ve koşmak
-Entity Harita
-Misyonumuz Emir
-El Göğüse muharebe

The Survival Hunter Games 2
The Survival Hunter Games 2
The Survival Hunter Games 2
The Survival Hunter Games 2
The Survival Hunter Games 2
The Survival Hunter Games 2

DOWNLOAD:

The Survival Hunter Games 2 vC10.2 Apk Mod (God Mode)

Youtube Kanalımıza Abone Olmak için Alltaki Youtube Simgesine Tıklayıp Abone Olunuz Teşekkürler

Youtube Abone Olmak için Tıklayınız Buraya